طرح‌های کلاسیک کاغذ دیواری

Ornaments

طرح اصلی: Ornaments نوع سطح: ‌بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰۶ سانتی متر در ۱۰ متر انطباق طرح: ۶۴ سانتی متر

Glamour

طرح اصلی: Glamour نوع سطح: ‌ ساده جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر مربع) (non-woven)

Classic

طرح اصلی: Baroque نوع سطح: ‌ ساده جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر مربع) (non-woven)

Floral

طرح اصلی:Floral design نوع سطح: ‌ بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) مشخصه‌ها: ثبات نوری مناسب، قابل شستشو، قابلیت چسباندن روی دیوار چسب خورده،

Baroque

طرح اصلی:Baroque design نوع سطح: ‌ بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) مشخصه‌ها: ثبات نوری مناسب، قابل شستشو، قابلیت چسباندن روی

Tiny Geo

طرح اصلی: Tiny Geo نوع سطح: ‌بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰۶ سانتی متر در ۱۰ متر انطباق طرح: ۴ سانتی

Tendril

طرح اصلی: الگوی پیچک نوع سطح: ‌ بافت برجسته جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر

Embroidery

طرح اصلی:Embroidery design نوع سطح: ‌ بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) مشخصه‌ها: ثبات نوری مناسب، قابل شستشو، قابلیت چسباندن روی دیوار چسب خورده، قابلیت

Geometric

طرح اصلی: Geometric نوع سطح: ‌بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰۶ سانتی متر در ۱۰ متر انطباق طرح: ۳۲ سانتی متر

Art Deco

طرح اصلی: Art Deco نوع سطح: ‌ ساده جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر مربع)

Baroque

طرح اصلی: Baroque نوع سطح: ‌ ساده جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود

مهم ترین نکاتی که باید برای خرید کاغذ دیواری کلاسیک بدانیم!

کاغذ دیواری کلاسیک یکی از انواع متفاوت دیوار پوش‌هاست. این نوع دیوار پوش با طرح‌ها و رنگ‌هایی ساخته می‌شود که به سبک سنتی غربی نزدیک هستند. کاغذ دیواری سبک کلاسیک معمولاً دارای طرح‌های گل‌دار، خطی، داماسک و تزیینی است که جلوه‌ای مجلل و باشکوه به فضا می‌دهند. این محصول برای مکان‌هایی که دکوراسیون آن‌ها به سبک کلاسیک و سلطنتی است، مناسب خواهد بود. از طرح‌های کلاسیک کاغذ دیواری برای پذیرایی، اتاق خواب، هتل، تالار و رستوران استفاده کرد.

کاربرد کاغذ دیواری کلاسیک

همانطور که بیان شد طرح‌های کاغذ دیواری سبب شده تا افراد از این ابزار زیبایی در محیط‌های مختلف بهره ببرند. برخی از فضاهایی که کاغذ دیواری کلاسیک لوکس در آن‌ها استفاده می‌شوند، شامل پذیرایی، اتاق خواب، هتل، تالار و رستوران خواهد بود.

 • پذیرایی: دیوار پوش می‌تواند فضای پذیرایی را شیک و زیبا کند. می‌توان از طرح‌های گل‌دار و تزیینی برای ایجاد حس گرم و دوستانه استفاده کرد. همچنین، افراد قادر به استفاده از رنگ‌های روشن و آرام از میان کاغذ دیواری کلاسیک برای پذیرایی به منظور ایجاد تعادل با مبلمان و پرده‌های تیره خواهند بود.
 • اتاق خواب: کاغذ دیواری کلاسیک می‌تواند به عنوان یک سبک برای کاغذ دیواری اتاق خواب استفاده شود و باعث راحتی بیشتر فضای اتاق‌ها شود. همچنین توصیه می‌شود افراد از رنگ‌های تیره و گرم برای ایجاد تعادل با روتختی و پرده‌های روشن بهره ببرند.
 • هتل: دیوار پوش کلاسیک می‌تواند فضای هتل را مجلل و باشکوه کند. افراد قادر به استفاده از طرح‌های گل‌دار و تزیینی برای القای حس لوکس به مشتریان خواهند بود. همچنین می‌توان از رنگ‌های زرد و طلایی برای ایجاد تعادل با مبلمان و پرده‌های قرمز و مشکی استفاده کرد. بری آگاهی بیشتر می‌توانید طرح‌های کاغذ دیواری هتلی را مشاهده کنید.
 • تالار: کاغذ دیواری می‌تواند فضای تالار را شاد و پر انرژی کند. می‌توانید از طرح‌های گل‌دار و تزیینی برای ایجاد حس جشن و مهمانی استفاده کنید. همچنین بهتر است از رنگ‌های صورتی و بنفش برای ایجاد تعادل با مبلمان و پرده‌های سفید و نقره‌ای بهره برد.
 • رستوران: دیوار پوش می‌تواند فضای رستوران را گرم و دلنشین کند و سبب ایجاد حس فوق‌العاده و فراموش نشدنی برای افراد شود. می‌توان از طرح‌های خطی و کاغذ دیواری داماسک برای ایجاد حس سنتی و اصیل استفاده کرد. نکته حائز اهمیت که باید به آن توجه داشته باشید این است که می‌توان از رنگ‌های مختلفی مانند قهوه‌ای و نارنجی برای ایجاد تعادل با مبلمان و پرده‌هایی با رنگ‌بندی زرد و سبز بهره برد.

مهم‌ترین نکات خرید کاغذ دیواری کلاسیک چیست؟

اگر به بررسی جزئی این محصولات بپردازیم، متوجه خواهیم شد که مهم‌ترین عواملی که در عمر مفید دیوارپوش‌ها تاثیر گذار هستند، جنس کاغذ دیواری، برند تولیدکننده و نحوه نصب آن‌ها می‌شود. از طرفی باید به طرح و رنگ کاغذ دیواری و هماهنگی آن با محیط نیز توجه داشته باشیم.

 • جنس دیوارپوش: کاغذ دیواری کلاسیک معمولاً از جنس پی وی سی، نانو یا مخملی است. این محصولات دارای دوام و کیفیت بالایی هستند. همچنین کاغذ این ابزار‌ها قابل شستشو بوده و در برابر رطوبت و نور مقاومت مناسبی از خود نشان می‌دهند. البته باید به این نکته توجه داشت که این نوع دیوارپوش قیمت بالاتری نسبت به دیوار پوش‌های کاغذی خواهد داشت. بنابراین باید بر اساس بودجه و نیاز خود اقدام به خرید بهترین کاغذ دیواری کلاسیک نمایید.
 • طرح دیوارپوش:  دیوارپوش کلاسیک دارای طرح‌های متنوعی است. از این رو شما باید با دیوار پوشی مناسب با سبک دکوراسیون و مبلمان خود انتخاب کنید. می‌توانید از طرح‌های گل‌دار، خطی، داماسک و تزیینی استفاده کنید. همچنین باید رنگ و ابعاد طرح را با اندازه و نور فضا هماهنگ نمایید. به عنوان مثال، اگر فضای کوچک و تاریکی دارید، بهتر است از رنگ‌های روشن و طرح‌های کوچک استفاده کنید تا فضا را بزرگ‌تر و روشن‌تر نشان دهید.

نحوه نصب کاغذ دیواری کلاسیک

برای نصب کاغذ کلاسیک باید از چسب  کاغذ دیواری مناسب استفاده کنید. باید دیوارها را از گرد و غبار و چسب قبلی تمیز کرده و کاغذ دیواری را با دقت و هماهنگی با طرح برش دهید. سپس دیوارپوش کاغذی را با چسب مناسب و با فشار ملایم بپسبانید و از ایجاد حباب هوا و چین‌و‌چروک روی محصول اجتناب کنید. اگر مهارت نصب کاغذ دیواری ندارید، بهتر است از کارشناسان مجرب در این زمینه کمک بگیرید.

برند دیوارپوش کاغذی

یکی دیگر از مهم‌ترین ارکانی که باید قبل از خرید کاغذ دیواری به آن توجه داشته باشید، برند تولیدکننده آن است. توصیه می‌شود اقدام به خرید از بهترین برند‌ها نمایید. چرا که اغلب این برند‌ها به شما ضمانت‌نامه کیفیت و اصالت کالا ارائه خواهند داد. از این رو می‌توانید از میزان عمر مفید و اصل بودن کالا اطمینان حاصل کنید.

مدل‌ها و طرح‌های کاغذ دیواری کلاسیک موجود در بازار

کاغذ دیواری داماسک با الهام از بافت‌های ابریشمی دوره‌ی رنسانس ایجاد خواهد شد و دارای طرح‌های گل‌دار، خطی، نقش و نگار و زیورآلات است.

 • این پوشش کاغذی معمولاً در رنگ‌های کرم، طلایی، قرمز و بنفش تولید می‌شود و مناسب برای دکوراسیون سبک سلطنتی و لوکس خواهد بود. کاغذ دیواری کلاسیک سلطنتی، علاوه بر الگوها و طرح‌های باشکوه، دارای ویژگی‌های دیگری‌ست که آن را منحصر به فرد می‌سازد. طرح‌های مورد استفاده در این کاغذ دیواری نیز اغلب الهام گرفته از معماری و هنر کلاسیک باستانی است، که به فضا جلوه‌ی فرهنگی و تاریخی اضافه می‌کند. این ترکیبی از ویژگی‌ها، کاغذ دیواری کلاسیک سلطنتی را به یک انتخاب منحصر به فرد برای آنانی که به دنبال جلوه‌ی استثنایی و مجلل در دکوراسیون خانه‌شان هستند تبدیل می‌کند.
 • همچنین طرح‌های کاغذ دیواری پتینه که با الهام از هنر پتینه‌کاری روی فلزات ایجاد شده است و دارای طرح‌های بافت، ساده، بتن، آجر و سنگ خواهد بود، از دیگر انواع دیوارپوش سبک کلاسیک هستند. این نوع پوشش معمولاً در رنگ‌های خاکستری، مشکی، سفید و نقره‌ای تولید می‌شود و مناسب برای دکوراسیون سبک مدرن و پست مدرن است.
 • از طرفی کاغذ دیواری الون رونده نیز با الهام از هنر افشون گری بر روی دیوارها ایجاد می‌شود و دارای طرح‌های شاخ و برگ، درخت و درختچه، نقش و نگار و آبرنگی است. این کاغذ دیواری معمولاً در رنگ‌های سبز، زیتونی، قهوه‌ای و طلایی تولید می‌شود و مناسب برای دکوراسیون سبک نئوکلاسیک و روستیک خواهد بود.

استفاده از دیوار پوش سبک کلاسیک چه مزایایی دارد؟

از مهم‌ترین مزایا استفاده از کاغذ دیواری کلاسیک جدید می‌توان به ایجاد حس آرامش، تنوع، پوشش دادن به نواقص دیوار، تغییر ابعاد و اندازه فضا، هماهنگی فضا با دکوراسیون و کیفیت بالا اشاره کرد.

 • ایجاد حس آرامش و تنوع: اگر از رنگ، طرح و کیفیت مناسب این محصولات بهره ببرید. متوجه حس رضایت افراد خانواده یا مشتریان خواهید شد. چرا که محیط تاثیر بسیاری را بر روان افراد خواهد داشت. همچنین، تنوع حاصل شده در محیط سبب القا حس تازگی و زیبایی به افراد می‌شود.
 • پوشش نواقص دیوار: از آن‌جایی که کاغذ دیواری نوعی پوشش مناسب برای محیط است، افراد می‌توانند از آن‌ها برای رفع نقص دیوار و سقف استفاده کنند.
 • تغییر ابعاد و هماهنگی فضا: استفاده از رنگ مناسب در دیوار پوش سبب ایجاد تغییرات ابعاد در چشم افراد خواهد شد. به بیان دیگر این محصول می‌تواند زمینه ساز خطای دید افراد شود. این امر همراه با هماهنگی دیوار پوش با محیط، جلوه‌ای خاص به فضا خواهند بخشید.

خرید بهترین کاغذ دیواری کلاسیک

شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات درباره دیوار پوش‌های سبک کلاسیک جدید با مشاورین آسام در ارتباط باشید. کارشناسان آسام قادر به راهنمایی شما در زمینه‌های مختلف هستند. نکته حائز اهمیت آن است که آن‌ها می‌توانند شما را برای انتخاب کاغذ دیواری با طرح مناسب برای فضا و دکوراسیون یاری کنند.

قیمت کاغذ دیواری کلاسیک

دیوارپوش کاغذی معمولاً از کشورهایی مانند ایتالیا، آمریکا، هلند، چین به ایران وارد می‌شود. کاغذ دیواری ایتالیایی و آمریکایی به دلیل کیفیت بالا و طرح‌های زیبا و منحصر به فرد، از قیمت بالاتری برخوردار هستند. کاغذ دیواری چینی و ایرانی به دلیل قیمت پایین‌تر و تنوع بیشتر، مشتریان بیشتری دارد. از طرفی کیفیت و طرح نیز تاثیر بسیاری روی قیمت کاغذ دیواری کلاسیک دارد. با این تفاسیر نمی‌توان یک قیمت واحد برای این محصولات در نظر گرفت. بلکه افراد باید با توجه به بودجه خود اقدام به خرید این محصول نمایند.

ادامه مطلب نمایش کمتر
خرید محصولات