پارچه پرده‌ای وینبرلا

درباره برند وینبرلا

کشور ترکیه سابقه طولانی در تولید پارچه دارد که به امپراتوری عثمانی باز می گردد و تا به امروز یک بازیگر مهم در صنعت پارچه باقی مانده است. تا سال ۲۰۲۰، ترکیه چهارمین صادرکننده بزرگ منسوجات در جهان بوده است که تقریباً ۳.۳ درصد از کل صادرات را به خود اختصاص داده است.
با توجه به شرکای صادراتی، مهم ترین بازار صادرات نساجی ترکیه، اروپا است که کشورهای بریتانیا، آلمان و اسپانیا از مقاصد اصلی آن هستند.
در این میان، محصول پارچه پرده ای ترک با کیفیت و هنری مثال زدنی، نظر مثبت مصرف کنندگان را به خود جلب کرده است.
پارچه پرده ای ترک به دلیل کیفیت خود در سطح جهانی شهرت دارند و در مقایسه با پارچه های چینی یا عربی بهترین نسبت قیمت به کیفیت را ارائه می دهند.
یکی از مزایای انواع پارچه پرده ای ترک در کنار کیفیت، محصولات همراه آنهاست. این محصولات جانبی ممکن است شامل لوازمی از سنجاق های پرده و منگوله ها گرفته تا سخت افزارهای پرده مورد نیاز برای نصب پرده مانند میله ها، بند ها، براکت ها، نگهدارنده ها، حلقه ها، گیره ها، و پرده ها باشد.
با همه این اوصاف به نظر می رسد پارچه های پرده ای ترک، می تواند یکی از بهترین گزینه های انتخابی برای همگان باشد.
در این میان، پارچه پرده ای وینبرلا از برند Tüzemen Tekstil حرف های زیادی برای گفتن دارد.

وینبرلا (Winbrella) یک برند تولید پارچه پرده ای ترک است که دانش شرکت مادر Tüzemen Tekstil را در مورد محصولاتش با تیم متخصص داخلی خود ترکیب می کند و یک ماندگاری طولانی را برای کلیه محصولاتش ارائه می دهد. این مجموعه محصولات شامل الگوهای ساده و مدرن است. همچنین، این برند خدمات برش و رول را با موثرترین سیاست های قیمت گذاری به شرکای تجاری خود ارائه می دهد.
در واقع، می توان گفت که وینبرلا علامت تجاری ثبت شده Tüzemen Tekstil است که خدمات برش را در ترکیه و در بسیاری از کشورهای مختلف جهان پس از تصمیم به تاسیس در سال ۲۰۰۸ ارائه می کند. به بیان دقیق تر، Tuzemen Tekstil یک زنجیره قابل اعتماد با نام تجاری “Winbrella Fabrics” را در بین مشتریان خود در ۴۳ کشور مختلف با جدیدترین محصولات همراه با بهترین کیفیت ایجاد کرده است.
مجموعه تولیدات پارچه پرده ای وینبرلا، در انواع مختلفی به بازار روانه می شود. انواع تولیدات پارچه این برند محبوب عبارتند از: پارچه حریر یا ظریف وینبرلا، پارچه پرده ای وینبرلا، پرده تزئینی وینبرلا، پارچه اثاثیه وینبرلا، پارچه کوسن وینبرلا، پارچه مبلی وینبرلا، پارچه حاشیه وینبرلا، و پارچه روتختی وینبرلا.
مجموعه محصولات وینبرلا، در استایل طراحی بسیار متنوع است. طرح هایی مانند بافتنی، ژاکارد بافتنی، پرده ساده، پرده ژاکارد، لیزر، پرده چین دار ساده، مخملی، گلدوزی شده، ژاکارد پانو و سیاه، از جمله استایل های محصولات این برند موفق است.

HesperaSliders

رسالت شرکت وینبرلا

از زمان تاسیس شرکت تا به امروز، سیاست حفظ اعتماد و کیفیت در مهم ترین نقاط کسب و کار حفظ شده است. امروزه شرکت وینبرلا شرکتی است که از آخرین روندها پیروی می کند، در نمایشگاه ها شرکت می کند و مرتب از مشتریان بازدید می کند. این برند خدمات انحصاری را به مشتریان خود ارائه می دهد.
شرکت وینبرلا به بیش از ۴۳ کشور در سراسر جهان صادرات دارد که این موضوع، نشان دهنده روابط قوی بین المللی آن است. می توان گفت با سایز مناسب و زنجیره توزیع کنندگان جدید در هر سال، این برند بسیار قوی تر شده و به دنبال دستیابی به اهداف جدید است.
همچنین، این شرکت برنامه های عمده فروشی، قراردادی، و دیگر برنامه ها را به مشتریان خود ارائه می دهد و خدمات با کیفیت را به موقع و با کمال میل انجام می دهد.

خدمات برند وینبرلا

برند وینبرلا با عنوان تجاری “فابریک وینبرلا” در حال تولید انواع پارچه پرده ای ویمبرلا مانند موارد زیر است:
• پارچه های ژاکارد
• پارچه های دابی
• پارچه بافی لنو
• پارچه های بافتنی
• پارچه های چاپ شده
• پارچه های آماده
• پارچه های گلدوزی شده
• پارچه های کتانی
• پارچه های مقاوم در برابر آتش
علاوه بر داشتن طیف گسترده ای از پارچه پرده ای وینبرلا، خدمات دیگر این برند نیز متنوع است. آنها برای بازارها و محصولات جدید باز بوده و روندها و مدهای جدید را دنبال می کنند.
هنگامی که یک مشتری وارد سیستم وینبرلا می شود، پس از تجربه خوب خود، مشتاقانه منتظر است تا با زبان هنر و ظرافت، با جهان ارتباط بگیرد.

نتیجه گیری

پارچه های ترک دارای مزایای زیادی برای خرید هستند که با برخی از آنها در بالا آشنا شدید. شما می توانید با توجه به صنعت گسترده و رنگارنگ نساجی ترکیه به بهترین انواع پارچه پرده ای در ترکیه دسترسی داشته باشید. در این میان، پارچه پرده ای وینبرلا، یکی از بهترین گزینه های ممکن است که در کنار تنوع فراوان طرح ها، کیفیت بالا، قمت مناسب و راحتی در استفاده را برای شما به ارمغان می آورد. برای دریافت مشاوره رایگان درباره خرید انواع پارچه پرده ای ترک، همین حالا با کارشناسان ما در شرکت هنر و تجارت آسام و راش ایران تماس بگیرید.
خرید محصولات