طرح‌های پارچه دیواری کلاسیک

Allover

طرح اصلی: جلگه ای جنس: چاپ دوبل روی پارچه بی بافت (non-woven) مشخصه‌ها: قابل شستشو, مقاوم در برابر آتش, ضد شوک نقاط تمایز: جدید

Art Deco

طرح اصلی: Art Deco نوع سطح: ‌ ساده جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر مربع)

Baroque

طرح اصلی: Baroque نوع سطح: ‌ ساده جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود

Blocks

طرح اصلی: Blocks نوع سطح: ‌ ساده جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر مربع) (non-woven)

Chevron

طرح اصلی: Chevron نوع سطح: ‌ ساده جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر مربع) (non-woven)

Classical & Art Nouveau

طرح اصلی: Classical & Art Nouveau نوع سطح: ‌ ساده جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵

Crepe

طرح اصلی: Crepe نوع سطح: ‌ ساده جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر مربع) (non-woven)

damask design

طرح اصلی: نقش مایه شاخه ها و گل جنس: قابل شستشو, مقاوم در برابر آتش, ضد شوک مشخصه‌ها: قابل شستشو, مقاوم در برابر

Damask design

طرح اصلی: نقش مایه شاخه ها و گل جنس: چاپ لیزری روی پارچه بی بافت (non-woven) مشخصه‌ها: قابل شستشو, مقاوم در برابر آتش,

Floral

طرح اصلی: Floral نوع سطح: ‌ ساده جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر مربع) (non-woven)

Glamour

طرح اصلی: Glamour نوع سطح: ‌ ساده جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر مربع) (non-woven)

gothic design

طرح اصلی: هندسی گلدار جنس: چاپ لیزری روی پارچه بی بافت (non-woven) مشخصه‌ها: قابل شستشو, مقاوم در برابر آتش, ضد شوک نقاط تمایز: جدید

بایدها و نبایدهای خرید پارچه دیواری کلاسیک + راهنمای خرید و قیمت

در زندگی مدرن امروز، توجه ویژه به دکوراسیون داخلی مخصوصاً کاغذ دیواری ازجمله دغدغه‌های افراد مخصوصاً مجموعه‌های خدماتی است که در تلاش هستند جلوه بصری منحصربه‌فردی را برای فضای داخلی ساختمان خود در نظر بگیرند. درحالی‌که انتخاب پارچه دیواری کلاسیک انتخابی به‌مراتب مجلل و شیک‌تر از دیوارپوش های مرسوم است که جذابیت و نمای بینهایت دل‌نشینی را به فضای موردنظر می‌بخشد.

شرکت هنر و تجارت آسام مفتخر است ضمن واردات برترین برندهای دیوارپوش پارچه‌ای ترک و اروپایی (راش، امیل‌اند هوگو، تگزم)، سطح انتظار مشتری سخت سلیقه را در نظر داشته باشد و بهترین خاطره را از خرید محصول موردنظر، برای او خلق کند.

تفاوت کاغذ دیواری و پارچه دیواری چیست؟

شاید پیش‌ازاین، از شنیدن نام کاغذ دیواری تصویر آشنای همان کاغذ دیواری مرسوم را در ذهن زنده می‌کردید که همیشه در واقعیت با آن روبه‌رو شده‌اید. درحالی‌که وقتی صحبت از پارچه دیواری به میان می‌آید، تفاوت مشخصاً چشمگیری با دیوارپوش کاغذی دارد و آن، بافت پارچه‌ای محصول در برابر بافت کاغذی است.
دیوارپوش پارچه‌ای شکل به‌مراتب لوکس‌تری در مقایسه با جنس کاغذی است که بسیاری از هتل‌ها و مجموعه‌های مجلل از طرح‌های پارچه دیواری هتلی برای افزایش جذابیت بصری و نمای داخلی ساختمان خود و البته مراقبت‌های هوشمندانه از دیوار و محیط، آن را انتخاب می‌کنند.

کدام فضاها برای پارچه دیواری کلاسیک مناسب‌تر است؟

درصورتی‌که مایل هستید دیوارپوشی را استفاده کنید که عمر مفید طولانی داشته باشد و همچنین به لطف بافت الیافی که دارد، مانع ضربه واردش شدن به دیوار شود، طرح‌های دیوارپوش پارچه‌ای گزینه کاملاً هوشمندانه و مناسبی است. تنها نکته‌ای که باقی می‌ماند، انتخاب فضای مناسب برای نصب این محصول لوکس است.

اتاق‌خواب

کاغذ دیواری پارچه‌ای محصول مناسبی برای فضای امن و آرام اتاق‌خواب است. جنس و طرح منحصربه‌فرد این نوع محصول نیاز مشتری را برای خلق فضای آرام و مطلوب تأمین می‌کند.

اتاق پذیرایی و نشیمن

با توجه به القای حس کلاسیک، لوکس و همچنین صمیمیتی که پارچه دیواری کلاسیک به همراه دارد، این محصول را به‌راحتی می‌توانید برای فضاهای خانوادگی و عمومی مانند اتاق پذیرایی استفاده کنید.

سالن کنفرانس

درصورتی‌که به طراحی متمایز محل کار خود علاقه‌مند هستید می‌توانید پارچه‌های دیواری متنوعی را در آلبوم‌های موجود در آسام مشاهده و برای خرید، اقدام کنید. این نوع دیوارپوش، فضای کلاسیک رسمی و شایسته‌ای را برای سالن کنفرانس و اتاق جلسات می‌آفریند.

نکات مهم در زمان انتخاب دیوارپوش پارچه‌ای کلاسیک

پیش از آنکه با مشاوران ما در آسام تماس بگیرید و شما برای خرید پارچه دیواری دلخواه خود سفارش ثبت کنید، توصیه می‌کنیم حتماً به سؤالات زیر پاسخ بدهید:

از زیبایی چه می‌خواهید؟

پارچه دیواری کلاسیک مشخصاً یک محصول لاکچری برای فضاهای مجلل به شمار می‌رود. بنابراین لازم است در انتخاب جنس و طرح موردنظرتان برای فضایی که می‌خواهید، سلیقه و حساسیت کافی به خرج دهید. چه بخواهید برای پوشاندن عیوب دیوار انتخاب کنید چه برای تأثیرگذاری بیشتر، از حس زیبایی‌شناسی خود کمک بگیرید.

آیا برند پارچه دیواری مهم است؟

شما یک محصول مجلل را انتخاب می‌کنید بنابراین بابت هزینه‌ای که می‌پردازید باید محصول باکیفیتی به دست شما برسد. مهم‌ترین اصل، برند دیوارپوش است. آسام، ضمن واردات برندهای خوش‌نام راش، امیل‌اند هوگو و تگزم، مفتخر است لبخند رضایت را بر لبان مشتریان خوش سلیقه خود بنشاند.

هزینه موردنظر شما برای مراقبت‌های بعدی چقدر است؟

بهترین پارچه دیواری کلاسیک، دیوارپوشی است که دردسر و زمان زیادی برای رسیدگی و مراقبت نیاز نداشته باشد. بنابراین توصیه می‌کنیم محصولی را انتخاب کنید که در برابر عوامل محیطی ( نور خورشید، صدا، حرارت، رطوبت، گردوغبار یا دود سیگار) مقاومت کافی داشته باشد.

شرایط نصب دیوارپوش چیست؟

توجه داشته باشید که دیوارپوش پارچه‌ای اصول خاصی برای نصب دارد. بنابراین ضمن تماس با کارشناسان ما در آسام برای راهنمایی روش‌های نصب (لینک) لازم است در نظر داشته باشید که پارچه دیواری نباید زمان نصب طولانی و پرزحمتی داشته باشد.
چقدر می‌خواهید برای محصول هزینه کنید؟

پارچه دیواری یک محصول لاکچری است و توجه به قیمت آن احتمالاً جزو آخرین دغدغه های مشتری خواهد بود. در زمان مدیریت هزینه لازم است موارد زیر را برای رضایت هرچه بیشتر از خرید خود در نظر داشته باشید:

 • کیفیت مواد
 • اندازه و پیچیدگی کار
 • زمان موردنیاز برای نصب
 • احتمال جداسازی مواد قبلی از دیوارها

چرا خرید پارچه دیواری کلاسیک؟

زمانی که قصد دارید این محصول جذاب و منحصربه‌فرد را مهمان دیوارهای داخلی ساختمان خود کنید، قطعاً فاکتورهای زیر به‌اندازه کافی برای انتخاب طرح‌های کلاسیک پارچه دیواری شما را قانع کرده‌اند:

 • تنوع طرح‌های لوکس و منحصربه‌فرد
 • امکان ست کردن با چیدمان منزل ( پرده و مبل)
 • عمر مفید طولانی همراه با مقاومت بالا
 • محصول عایق رطوبت
 • پوشش کامل دیوارها با کمترین خطا
 • پوشش انواع ستون‌های منحنی
 • محصول آنتی باکتریال
 • دوستدار محیط‌زیست و محصول تجزیه‌پذیر

آیا امکان دریافت خدمات مشاوره در زمان خرید محصول وجود دارد؟

یکی از مهم‌ترین مراحل خرید محصول، انتخاب و تصمیم نهایی برای خرید است. کارشناسان ما در آسام در تلاش هستند تا با ارائه اطلاعات موردنیاز (برند، جنس، ابعاد، نحوه ارسال، زمان تحویل و نحوه نصب) چشم‌انداز مطمئن و قابل قبولی را در اختیار مشتری قرار بدهند. بنابراین شما می‌توانید با اطمینان کامل اقدام به خرید کنید و لبخند رضایت همواره روی لب‌هایتان بدرخشد.

برای دریافت خدمات مشاوره و همچنین اطلاع از قیمت پارچه دیواری کلاسیک، کافی است روی دکمه زیر کلیک کنید تا ارتباط شما با کارشناسان بخش فروش برقرار شود:

خرید محصولات