طرح‌های کاغذ دیواری اتاق خواب

Bamboo forest

طرح اصلی: Bamboo forest نوع سطح: ‌ ساده جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر مربع)

Boho

طرح اصلی:Boho design نوع سطح: ‌ بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر مربع)

Cranes

طرح اصلی:Cranes design نوع سطح: ‌ بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر مربع)

Feather design

طرح اصلی: feather motif نوع سطح: ‌بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰ متر در ۰.۵۰ متر (حدود ۵ متر مربع)

Floral

طرح اصلی:Floral design نوع سطح: ‌ بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر مربع)

Flower Branch

طرح اصلی: الگوی نواری, سبک قومی نوع سطح: ‌بافت برجسته جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در

دکوراسیون اتاق خواب عموماً با سلیقه و حساسیت بیشتری طراحی می‌شود و این موضوع در مورد انتخاب و خرید کاغذ دیواری اتاق خواب به‌مراتب چشمگیرتر است. درصورتی‌که طرفدار جلوه بی‌نظیر دیوارپوش کاغذی هستید، آسام با افتخار، امکان انتخاب و خرید بهترین کاغذ دیواری برای اتاق خواب بزرگ‌سال، جوان یا حتی کودک را برای مشتریان خود فراهم کرده است. این محصول لوکس، تحت برندهای خوش‌نام ترک و طرح‌های کاغذ دیواری‌های اروپایی، آماده سفارش هستند.

پرفروش ترین طرح کاغذ دیواری اتاق خواب

پیش از خرید کاغذ دیواری اتاق خواب، بهتر است با طرح‌های متنوع این محصول بیشتر آشنا شوید:

 • طرح‌های کاغذ دیواری ساده: ازآنجایی‌که اتاق خواب به‌عنوان مکانی برای آرامش و بازیابی توان روحی و جسمی تعریف می‌شود، عموماً طرح‌های ساده، طرفداران ثابت خود را دارد. همچنین اگر چیدمان اتاق خواب شما شلوغ است، انتخاب طرح‌های ساده بدون نقش‌های شلوغ، فضای بهتری به اتاق می‌بخشد.
 • طرح‌های کاغذ دیواری مدرن: طرح‌های مدرن همسو با طرح‌های ساده هستند با این تفاوت که طراحی‌های خلوت و نقش‌های جزئی ظریف را هم در دل خود جای داده‌اند. درصورتی‌که از بین طرح‌های کاغذ دیواری اتاق خواب لاکچری، سبک مدرن را می‌پسندید، علاقه‌مند به فضادهی منحصربه‌فرد برای اتاق خوابتان هستید.
 • طرح‌های کاغذ دیواری کلاسیک: ویژگی متمایز طرح کلاسیک دیوارپوش کاغذی، تقارن چشم‌نواز تصاویر و نقوش آن است. با انتخاب این سبک کاغذ دیواری مطمئن می‌شوید که محیط بینهایت دلخواه و آرامی را به لطف تقارن موجود در کاغذ دیواری برای خود یا عزیزانتان خلق خواهید کرد.
 • طرح‌های کاغذ دیواری برجسته: طرفداران شخصیت‌پردازی برای فضاهای بی‌جان به‌راحتی با طرح برجسته دیوارپوش کاغذی ارتباط برقرار می‌کنند. این سبک کار، طرفداران قابل‌توجهی هم دارد که دومین دلیل جذابیت آن، امکان شست و شوی بی‌دردسر است. شما به‌راحتی می‌توانید با راهنمایی از مشاوران آسام، برای خرید کاغذ دیواری موردنظر خود اقدام کنید.
 • طرح‌های تصویری: طرح‌های تصویری کاغذ دیواری اتاق خواب ازجمله انتخاب‌های محبوب برای کاغذ دیواری اتاق کودکان است. فرقی نمی‌کند کاغذ دیواری دخترانه یا پسرانه انتخاب کنید، این سبک کار متناسب با شخصیت و روحیه کودک طراحی می‌شود و حتی می‌توانید برای جذابیت بیشتر آن، طرح کاغذ دیواری را شخصی‌سازی کنید.
 • طرح‌های کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه / پسرانه: باتوجه به جذابیت شخصیت‌های کارتونی، شما می‌توانید برای اتاق فرزندتان از طرح‌های کاغذ دیواری‌ دخترانه یا طرح‌های کاغذ دیواری پسرانه را متناسب با سلیقه و ذوق او در مورد یکی از شخصیت‌های کارتونی یا هر فضای فانتزی دوست‌داشتنی دیگری انتخاب کنید. البته در نظر داشته باشید که چیدمان اتاق خواب نباید به‌اندازه‌ای شلوغ باشد که طرح کاغذ دیواری به چشم نیاید یا این طرح باعث تنش در فضای اتاق خواب شود.
 • طرح کاغذ دیواری اتاق خواب زن و شوهر: برای انتخاب طرح دلخواه زن و شوهر (والدین) به‌راحتی می‌توانید از راهنمایی مشاوران آسام بهره‌مند شوید. طرح‌های کاغذ دیواری اتاق خواب موردنظر متناسب با ابعاد، چیدمان مبلمان و قطعاً سلیقه زن و مرد یا هردو انتخاب و معرفی خواهد شد.

بایدها در زمان انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب

اینکه بهترین کاغذ دیواری را برای اتاق خواب انتخاب کنید به فاکتورهای مهمی بستگی دارد. در نظر گرفتن 6 فاکتور زیر درنهایت رضایت شما را از خرید محصول موردنظر جلب خواهد کرد:

1. در نظر گرفتن نور اتاق خواب

توجه به تضادها در زمان انتخاب دیوارپوش مهم است؛

  • اگر نور اتاق از زاویه جنوبی وارد اتاق می‌شود یا در کل، اتاق با نور طبیعی زیادی تأمین می‌شود، توصیه می‌کنیم به سراغ طرح‌های کاغذ دیواری با رنگ مات بروید.
  • در صورتی که فضای اتاق خوابتان کم نور یا به سلیقه شخصی شما تاریک است، برای خلق فضایی جذاب‌تر می‌توانید کاغذ دیواری با رنگ‌های روشن را انتخاب کنید.

2. در نظر گرفتن هارمونی رنگ‌ها و چیدمان

یکی از اصول زیباشناسی توجه به رنگ و همخوانی آن با سایر اجزای یک اتاق است. بنابراین اگر به این موضوع اهمیت می‌دهید بهترین کار در نظر گرفتن پالت رنگی متناسب با چیدمان اتاق خواب است. پیشنهاد می‌کنیم کاغذ دیواری اتاق خواب را با یکی از رنگ‌های غالب مبلمان اتاق خواب ست کنید و شاهد جذابیت دوچندان آن باشید.

3. در نظر گرفتن ابعاد اتاق

اگر اتاق خواب شما بزرگ است به سراغ دیوارپوشی با طرح‌های هندسی یا طراحی‌های متنوع درشت بروید. برعکس؛ طراحی، نقوش و الگوهای ظریف و کوچک را برای اتاق خوابی با متراژ کوچک انتخاب کنید.

4. کاغذ دیواری دیوار شاخص در اتاق خواب

منظور ما از دیوار نماینده، مهم‌ترین دیوار اتاق خواب است که دید و نمای بیشتری در مقایسه با دیوارهای دیگر اتاق دارد. بنابراین، توصیه می‌کنیم برای دیوار نماینده که طرح کاغذ دیواری شما را به بهترین شکل ممکن نمایش می‌دهد، یک دیوارپوش زیبا و تماشایی انتخاب کنید. عموماً دیوار پشت تخت خواب یا دیواری که با باز کردن در اتاق در تیررس دید قرار می‌گیرد، به‌عنوان دیوار نماینده یا شاخص شناخته می‌شود.

5. انتخاب بهترین طرح متناسب با فضا

فراموش نکنید که اتاق خواب مکانی برای آرامش و استراحت است. بنا بر توصیه کارشناسان آسام، نکات زیر را برای انتخاب طرح و بافت کاغذ دیواری متناسب با فضای اتاق خواب خود در نظر داشته باشید:

  • از انتخاب دیوارپوش‌هایی با طرح و الگوهای هندسی نامتقارن، شلوغ یا نامنظم خودداری کنید.
  • بهترین انتخاب، کاغذ دیواری اتاق خواب با طرح ساده و وجود یک بافت رو به پایین یا چپ و راست است.
  • در حال حاضر طرح چاپی، کاغذ دیواری طرح چوب و کاغذ دیواری با طرح سنگ ازجمله پرطرفدارترین طرح‌های کاغذ دیواری مناسب اتاق خواب به شمار می‌روند.

6. در نظر گرفتن ارتفاع سقف اتاق

اگر سقف اتاق خواب شما کوتاه است با انتخاب از میان طرح‌های کاغذ دیواری سقف که الگوها و طرح‌های شلوغ یا رنگ زمینه تیره دارند، احساس کوچکی و خفگی بیشتری به فضا می‌دهید.

بهترین کار، نصب کاغذ دیواری با زمینه رنگ‌های روشن یا طرح‌های کمتر شلوغ و نامنظم است؛ با انتخاب کاغذدیواری که طرحی از درختان سر به فلک کشیده دارد، حس حضور در فضایی گسترده و خوشایند را ایجاد خواهید کرد. این موضوع در مورد اتاق خوابی با سقف بلند، معکوس است.

باتوجه به فشرده شدن هرچه بیشتر اتاق‌ها و کوچک‌تر شدن متراژ خانه‌ها، کارشناسان ما در مجموعه آسام انتخاب رنگ‌های روشن را هوشمندانه‌تر می‌دانند. مثلاً می‌توانید دیوارپوشی با پس‌زمینه تیره و الگوهای شاد و زنده انتخاب کنید که قطعاً در ایجاد فضای روح‌نواز و دارای عمق توهمی برای اتاق خواب کوچک شما تأثیرگذار است.

انتخاب رنگ مناسب برای کاغذ دیواری اتاق خواب ساده و شیک

پیشنهاد می‌کنیم در انتخاب دیوارپوش کاغذی به تنالیته رنگ‌ها دقت بیشتری داشته باشید. عموماً تنالیته رنگی‌های زیرُ‌طرفداران زیادی در میان مشتریان داشته‌اند:

 • رنگ آبی (سورمه‌ای، آبی روشن، آبی کاربنی، آبی نفتی)
 • قهوه‌ای (نسکافه‌ای، بژ، قهوه‌ای سیر)
 • تنالیته رنگ طوسی 

طرح‌های نامناسب برای دیوارپوش اتاق خواب

با توجه به توضیحات بالاتر، توصیه می‌کنیم در انتخاب کاغذ دیوارپوش موردنظرتان به سراغ کاغذ دیواری با طرح‌های شلوغ، الگوهای هندسی نامتقارن و تصاویری که القاکننده آرامش و امنیت نیستند، نروید.

دریافت مشاوره هنگام خرید کاغذ دیواری اتاق خواب 

ازآنجایی‌که فرایند انتخاب و تصمیم نهایی خرید یکی از مهم‌ترین بخش‌های تحویل سفارش است، کارشناسان ما در تلاش هستند تا ضمن ارائه اطلاعات موردنیاز (برند، جنس، ابعاد، نحوه ارسال، زمان تحویل و نحوه نصب) به شفاف‌ترین شکل ممکن، چشم‌انداز کاملاً درست و نتیجه بخشی را در اختیار مشتری قرار بدهند. درنهایت، مشتری می‌تواند بدون هرگونه تردید و با آگاهی کامل ازآنچه می‌خواهد خریداری کند، درخواست خرید خود را ثبت و برای تحویل سفارش خود اقدام کند.

قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب

قطعاً قیمت محصول یکی از فاکتورهای تعیین‌کننده در زمان خرید دیوارپوش خواهد بود. آسام این اطمینان خاطر را به مشتریان خود می‌دهد که قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب، منصفانه و متناسب با برند، جنس محصول، طرح انتخابی و ابعاد موردنظر تعیین شود.

ادامه مطلب نمایش کمتر
خرید محصولات