طرح‌های پارچه دیواری مدرن

Aki

طرح اصلی: Panels – Others جنس: بی بافت ۱۳۰ گرم مشخصه‌ها: مقاوم در برابر آتش، ضد ضربه، قابل شستشو نقاط

Aquarell design

طرح اصلی: پانل های افقی نوع سطح: ‌ ساده جنس: چاپ بوم دیجیتال روی پارچه بی بافت (non-woven) مشخصه‌ها: قابل شستشو, مقاوم در برابر

Bark

طرح اصلی: Horizontal جنس: بی بافت ۱۳۰ گرم مشخصه‌ها: مقاوم در برابر آتش، ضد ضربه، قابل شستشو نقاط تمایز: جدید و در بسته بندی

borneo design

طرح اصلی: نقش مایه شاخه ها و درخت جنس: چاپ بوم دیجیتال مشخصه‌ها: قابل شستشو, مقاوم در برابر آتش , ضد شوک نقاط

Chessboard design

طرح اصلی: هندسی شطرنجی جنس: بی بافت (non-woven) با چاپ دوبل مشخصه‌ها: قابل شستشو, مقاوم در برابر آتش, ضد شوک نقاط تمایز: جدید

Color shadow

طرح اصلی: Vertical – Panels جنس: بی بافت ۱۳۰ گرم مشخصه‌ها: مقاوم در برابر آتش، ضد ضربه، قابل شستشو نقاط تمایز: جدید و در

concrete design

طرح اصلی: جلگه ای جنس: چاپ بوم دیجیتال روی پارچه بی بافت (non-woven) مشخصه‌ها: قابل شستشو, مقاوم در برابر آتش , ضد شوک

concrete-s design

طرح اصلی: نقش جلگه ای جنس: چاپ بوم دیجیتال روی پارچه بی بافت (non-woven) مشخصه‌ها: قابل شستشو, مقاوم در برابر آتش , ضد

diagonal design

طرح اصلی: هندسی متفاوت جنس: چاپ بوم دیجیتال روی پارچه بی بافت (non-woven) مشخصه‌ها: قابل شستشو, مقاوم در برابر آتش , ضد شوک

fall design

طرح اصلی: دشتی جنس: چاپ بوم دیجیتال روی پارچه بی بافت (non-woven) مشخصه‌ها: قابل شستشو, مقاوم در برابر آتش , ضد شوک نقاط

Fuji

طرح اصلی: Panels – Others جنس: بی بافت ۱۳۰ گرم مشخصه‌ها: مقاوم در برابر آتش، ضد ضربه، قابل شستشو نقاط تمایز: جدید و در

Hanami

طرح اصلی: False plain – Structure – Vertical جنس: بی بافت ۱۳۰ گرم مشخصه‌ها: مقاوم در برابر آتش، ضد ضربه، قابل شستشو نقاط

چگونه بهترین پارچه دیواری مدرن را انتخاب و خریداری کنیم؟

طرفداران دکوراسیون داخلی مدرن ازجمله کاغذ دیواری‌های مدرن احتمالاً زمزمه‌هایی از محبوبیت پارچه دیواری مدرن شنیده‌اند. این محصول لوکس و دلربا به دلیل تنوع طرح و بافت پارچه‌ای چشمگیری که دارد به‌سادگی می‌تواند جایگزین انواع دیوارپوش کاغذی سنتی شود. مجموعه آسام مفتخر است ضمن فروش عمده انواع دیوارپوش پارچه‌ای از برندهای مطرح اروپایی و ترک، طرح‌های کاغذ دیواری اروپایی لبخند رضایت را بر لبان مشتری خاص خود بنشاند.

تفاوت پارچه دیواری و کاغذ دیواری

یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های پارچه دیواری با کاغذ دیواری شکل مراقبت از محصول است؛ پارچه دیواری اصولاً ضدآب تولید می‌شود درحالی‌که کاغذ دیواری می‌تواند جنس ضدآب هم داشته باشد که همان کاغذ دیواری ضد آب نام دارد.

تفاوت دوم به عایق بودن پارچه دیواری در مقایسه با کاغذ دیواری مربوط می‌شود. این ویژگی شامل کاغذ دیواری نمی‌شود. بنابراین مشتری به‌راحتی می‌تواند دیوارپوش پارچه‌ای را برای سالن‌های کنفرانس انتخاب کند.

عمر مفید پارچه دیواری در مقایسه با کاغذ دیواری بیشتر است. اگرچه قیمت بالاتری دارد ولی کیفیت محصول در برابر قیمت، قانع‌کننده است. درحالی‌که کاغذ دیواری عمر مفید کوتاه‌تری دارد.

پارچه دیواری مدرن برای چه مکانی مناسب است؟

شما به‌راحتی می‌توانید این سبک کار را برای بخش‌های متنوعی از ساختمان در نظر بگیرید. از نظر کارشناسان ما در آسام بهترین فضا برای نصب دیوار پوش پارچه مدرن این موارد هستند:

 • اتاق‌خواب- به دلیل القای حس آرامشی که در بافت و جنس پارچه وجود دارد، انتخاب مناسبی خواهد بود.
 • پذیرایی- سبک لوکس و چشمگیر دیوارپوش پارچه‌ای باعث می‌شود نظر بسیاری از افراد به این محصول جلب شود. بنابراین اتاق پذیرایی به‌عنوان یک مکان عمومی برای نصب طرح‌های مدرن پارچه دیواری مناسب است.
 • راهرو- برای ایجاد یک فضای جذاب متناسب با نوردهی می‌توانید روی بافت پارچه‌ای پارچه دیواری در فضاهایی محدود مانند راهرو حساب کنید.
 • سالن کنفرانس- جدای از ویژگی‌های عایق صوتی بودن دیوارپوش پارچه‌ای، فضای شیک و جذابی که پارچه دیواری مدرن در چنین محیطی ایجاد می‌کند، در خلق فضای لوکس متناسب با شخصیت مدیران و کارمندان تأثیرگذار است.

بایدها در زمان انتخاب بهترین پارچه دیواری مدرن

خرید پارچه دیواری به عنوان یک محصول لوکس و مدرن زمانی لذت‌بخش خواهد بود که بدانید همه فاکتورهای موردنظر را برای انتخاب بهترین خود در نظر داشته‌اید. موارد زیر در انتخاب محصول موردنظر شما تأثیرگذار هستند:

زیبایی پارچه دیواری

ازآنجایی‌که یک محصول منحصراً لوکس و مجلل را انتخاب می‌کنید، معیار زیبایی در آن به‌مراتب چشمگیرتر خواهد بود. تنوع طرح‌های پارچه دیواری و الگوهای دیوارپوش پارچه‌ای دست شما را برای انتخاب یک محصول زیبا و چشم‌نواز باز می‌گذارد.

برند پارچه دیواری

کیفیت محصولی که بابت آن هزینه بالایی پرداخت می‌کنید قطعاً اهمیت دارد. مجموعه آسام مفتخر است که با واردات عمده برندهای خوش‌نامی چون راش، امیل‌اند هوگو و تگزم، لذت خریدی مطلوب و باکیفیت را در خاطره مشتری ثبت کند.

هزینه مراقبت پس از نصب

اصولاً پس از نصب پارچه دیواری توصیه می‌کنند مراقبت‌های لازم را برای حفظ کیفیت محصول در نظر داشته باشید. اینکه حوصله و هزینه کافی برای چنین امری داشته باشید مهم است. همچنین می‌توانید با کارشناسان نصب ما در آسام در این مورد مشورت کنید.

هزینه موردنظر

با توجه به لوکس بودن پارچه دیواری مدرن، هزینه عموماً اهمیت کمتری در مقایسه با فاکتورهای دیگر پیدا می‌کند. در زمان انتخاب و خرید دیوارپوش موردنظر خود لازم است نکات زیر را در نظر داشته باشید تا خرید رضایت‌بخشی را انجام بدهید:

 • کیفیت مواد
 • اندازه و پیچیدگی کار
 • زمان موردنیاز برای نصب
 • احتمال جداسازی مواد قبلی از دیوارها

چرا پارچه دیواری مدرن؟

جذابیت طرح‌ها و الگوهای استفاده‌شده در پارچه دیواری نظر هر زیبابین و مشتری خوش‌سلیقه‌ای را جلب می‌کند. دلایل زیر ازنظر حرفه‌ای و فنی، کسب‌وکارهای بزرگ را قانع می‌کند تا برای فضای عمومی یا هر فضای خاص دیگری، این محصول را انتخاب کنند:

 • لایه محافظ سلامت (PEPP) خاصیت ضد باکتری و ویروس
 • لایه کتان بسیار مقاوم: مقاومت بالا
 • مقاوم در برابر نور مستقیم آفتاب، ضد آب، انعطاف بسیار بالا، مقاوم در برابر اجسام تیز
 • لایه چسب PSA لایه چسبی سازگار با محیط‌زیست ، چسبندگی عالی در همه گوشه‌ها
 • لایه فوم XPE پوشش سطح نرم، ضدضربه، عایق صدا و دما
 • لایه آلومینیومی: ضدزنگ و خوردگی، عایق رطوبت، حفظ گرمای محیط
 • لایه چسبی: خودچسب تنها با یک فشار
 • لایه محافظ شفاف: جهت جداسازی آسان

مشاوره خرید با آسام

کارشناسان و تیم پشتیبانی آسام باافتخار آماده هستند تا هرگونه راهنمایی پشتیبانی را مطابق با استانداردهای گزینش، تأمین، عرضه، نمایش، فروش، تحویل و نصب محصولات و اقلام ممتاز دکوراسیون داخلی در زمان انتخاب محصول تا تکمیل فرایند خرید و ارسال سفارش در اختیار شما مشتری عزیز قرار بدهند. مشاوران ما، طی مشاوره رایگان، به هرگونه سؤال و ابهامی در مورد جنس، رنگ، برند و کیفیت محصول و همچنین قیمت تمام‌شده با شفافیت کامل پاسخ خواهند داد.

برای آگاهی از قیمت پارچه دیواری مدرن می‌توانید با تیم پشتیبانی سایت تماس بگیرید. ما در مجموعه آسام همدلانه پیش می‌رویم تا محصولی باکیفیت و قیمت مناسب را تقدیم شما کنیم.

خرید محصولات