کاغذ دیواری امیل و هوگو

درباره برند امیل و هوگو

امیل راش و هوگو راش، پایه گذاران توسعه صنعتی شرکت راش و از پیشگامان اروپایی تولید تجاری کاغذ دیواری و دیوارپوش در مقیاس انبوه میباشند. این دو برادر که از فرزندان هرمان راش، کارآفزین اهل براشمه آلمان و بنیانگذار شرکت راش بودند، در سال های آغازین قرن بیستم ابتکاری که پدرشان در چاپ دستی کاغذ دیواری شروع کرده بود را در مسیر صنعتی سازی توسعه دادند. آن ها در سال ۱۸۹۷ میلادی، کارخانه‌ای را تأسیس نمودند که در کمتر از سه دهه به یکی از معروفترین و موفق‌ترین کارخانه های کاغذ دیواری در اروپا تبدیل شد.
در آن زمان، کاغذ دیواری محصول گران‌قیمتی به شمار می رفت و تمام اقشار جامعه قدرت خرید این محصول تزیینی را نداشتند. امیل و هوگو با بکارگیریتکنیک چاپ روی سطح توانستند دیوارپوش هایی منحصر بفرد و قابل استفاده توسط همگان را تولید و به بازار عرضه نمایند. مدت کوتاهی پس از تاسیس شرکت، برادران راش، صادرات محصولات خود به دیگر نقاط اروپا و سایر کشورهای جهان را در دستور کار قرار دادند که تا سال ۱۹۰۱، این شرکت، شعبه هایی را در پاریس، آسمتردام و کپنهاگ تاسیس نمود.
در آغاز قرن بیستم و همزمان با فراگیر شدن هنر نوین یا art nouveau، موج جدیدی از ظهور الگوها جدید در صنعت طراحی و تولید کاغذ دیواری پدیدار گردید. امروزه نیز همچنان سنت این دوران خلاقانه هنری، در مجموعه های جدبدبرند امیل و هوگو خود را نمیاین میکند.

نوادگان نسل بنیانگذاران راش، با وفادار ماندن به این سبک نفیس هنری و ریشه های خلاقانه طراحی در این شرکت، برجسته ترین مجموعه ها را از منظر زیبایی شناسی تولید و تحت برند امیل و هوگو ارائه میدهند. طراحی های منحصر بفرد یک تیم بین المللی در کنار بهره گیری توامان از فناوری های روز و همچنین تکنیک های ارزشمند چاپ دستی، دیوارپوش های متنوع و جذابی را در قالب برند امیل و هوگو خلق نموده اند. مجموعه های این برند که ادای دینی به نوآوری ها و دستاوردهای تاریخ ساز امیل راش و هوگو راش بشمار می آیند، این آزادی عمل را به شما میدهند تا فضای زندگی و کار خود را آنچنان که خودتان دوست دارید، خلاقانه طراحی نمایید.

کوتاهی پس از تأسیس شرکت، برادران راش شروع به صادرات محصولاتشان به دیگر نقاط اروپا و حتی کشورهای دورتر کردند به طوری که تا سال ۱۹۰۱، این شرکت شعبه هایی را در پاریس، آمستردام و کپنهاگ راه اندازی کرده بود. طرح های کاغذدیواری راش کاملا با سلیقه آن زمان مطابق بودند: از سبک لویی شانزدهم و نئو رنسانس گرفته تا پارچه های مصنوع و ساختگی با طرح گل های پراکنده و کمرنگ و سنگ مرمر در درجه بندی های مختلف رنگ و الگوهای کاشی.

در آغاز قرن بیستم، هنر نوین یا Nouveau همچنین در دیوارپوش‌ها با انفجار الگوهای جدید ظاهر شد. هنوز هم مجموعه ها امیل و هوگو بر پایه سنت این دوران خلاقانه هنر دیوارپوش ایستاده اند. نوه‌های نسل بنیان‌گذار در حال حاضر با وفادار ماندن به سبک نفیس و هنری وریشه‌های خلاقانه شرکت، برجسته‌ترین مجموعه‌ها را از نظر زیبایی‌شناسی توسط تیم بین‌المللی طراحان شرکت امیل و هوگو بازاریابی می‌کنند. تطبیق طراحی فوق العاده با کیفیت و صنایع دستی امیل و هوگو کاغذ دیواری و دیوارپوش‌های متمایز و جذابی را ارائه می‌کند که به شما آزادی خلاقیت می‌دهد تا فضای زندگی خود را با حس فردی خودتان طراحی کنید.

خرید محصولات