TEXAM

کاغذ دیواری تگزم

AMBIENT

Alkimia_Texamalbum

ALKIMIA

Duet_Asamart

Duet

COCOON-TexamAlbum

COCOON

Kata_TexamAlbum

KATA

ID_TexamAlbum

ID

Online_Asamart

Online

Lux_Asamart

Lux

Highlands_Asamart

Highlands

Vincenza_Asamart

Vincenza

کاغذ دیواری TEXAM در دهه ۱۹۷۰ آغاز به کار کرد، زمانی که در تورین، جیانفرانکو سالوی کاغذهایی را که  به صورت دستی نقاشی کرده بود را مچاله کرد و سپس آنها را روی دیوارها نصب کرد. اثر خلق شده جذاب تر از آن بود که به عنوان یک آزمایش صرف باقی بماند و بنابراین داستان از تورین به میلان منتقل شد، جایی که این کاغذ دیواری غیرمعمول گروه مشتاقی از مشتریان را گرد آورد. وقتی که اولین مجموعه کامل شد، جیانفرانکو می خواست پتانسیل محصولات خود را در سخت ترین بازار آزمایش کند: نیویورک. او در آنجا با Angelo Donghia، یکی از طراحان داخلی مشهور آن زمان آشنا شد، که عاشق این کاغذ دیواری متفاوت شده و تصمیم گرفته بود آن را در نمایشگاه های خود در آمریکا به نمایش بگذارد.
جانفرانکو بدین ترتیب کار خود را به عنوان یک هنرمند آوانگارد آغاز کرد: مجموعه های منحصر به فرد و تکرار نشدنی او که با ماشین چاپی که خودش طراحی کرده بود، به بازار معرفی شد.
در سال ۲۰۱۰، پس از یک دوره کاری طولانی، جیانفرانکو تصمیم گرفت برند خود را با نام TEXAM Wall Masters راه اندازی کند. او قصد داشت تکنیک‌های چاپ سنتی را با مدرن‌ترین روش‌های دیجیتال ترکیب کند و تیم خلاق خود را به شکلی هدایت کند که DNA Texam را منعکس کند: توجه به جزئیات، طراحی لوکس، تکنیک‌های پردازش دقیق و استفاده درست از مواد مناسب ویژگیهای شاخص برند Texam هستند.

  • TexamWallpaper2
  • TexamWallpaper3
  • TexamWallpaper4
  • TexamWallpaper5
  • TexamWallpaper6