Advantage Fabrics

پارچه‌های پرده‌ای ادونتیج

پارچه‌های ظریف ادونتیج

Advantage Sheers Fabrics

نمونه طزح پارچه پرده ای وینبرلا

پارچه‌های ضخیم ادونتیج

Advantage Thicks Fabrics

دوران پرده های توری و بلند که مادربزرگ ها تمام پنجره های خانه را با آنها تزئین می کردند، گذشته است. اکنون، پرده ها یکی از اجزای اصلی در دکوراسیون داخلی هر فضایی به شمار می آیند. در واقع انتخاب سبک و نوع پرده به خانه یا فضای شما شخصیت و سبک خاصی می بخشد.
بهتر است این بار که می خواهید رنگ یا سبک پرده را عوض کنید، با نگاهی متفاوت آن را انتخاب کنید. امروزه تنوع نوع پارچه، رنگ و طرح پارچه های پرده ای آنقدر زیاد هستند که حتما شما را دچار سردرگمی می کنند. به همین منظور بهتر است جنس های مختلف را بشناسید، سبک و رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس اقدام به خرید نمایید.
پارچه پرده ای ترک یکی از انواع پارچه های مرغوب و مناسب هستند که مطمئنا برای هر فضایی می توانند کاربردی و زیبا باشد. این نوع پارچه ها با نام های مختلف معمولا از مرغوب ترین مواد اولیه تهیه می شوند و در شرکت های مطرح دنیا با سلیقه ای خاص و خلاقیت تمام، طراحی و آماده می شوند. پارچه پرده ای ادونتیج یکی از این نوع پارچه های با کیفیت می باشد که در ادامه قصد داریم درباره آن توضیحات مختصری ارائه دهیم.

اهمیت پارچه پرده ای در دکوراسیون
پرده ها، مطمئنا زیبا هستند، اما می توانند در عین زیبایی کاربردی و هدفمند نیز باشند. همانطور که یک رنگ روشن می تواند یک اتاق را متحول کند، اضافه کردن پرده می تواند به شما کمک کند تا در خانه خود احساس امنیت و راحتی بیشتری داشته باشید.
انتخاب پرده مناسب علاوه بر احساس امنیت در کنترل انرژی و گرمای خانه نیز بسیار موثر می باشد. استفاده از پرده به خصوص پارچه پرده ای ادونتیج از نوع ضخیم به شما کمک می کند از تابش شدید نور خورشید به داخل فضا جلوگیری شود، علاوه بر آن مانع خروج گرما از منزل در فصل سرد سال می شود. این نوع پارچه پرده ای با بهترین کیفیت و بالاترین ماندگاری در لیست بهترین پارچه های پرده ای قرار دارد.
علاوه بر مطالب گفته شده، به اتاقی که می خواهید پرده جدیدی تهیه کنید، توجه داشته باشید. برخی طرح ها و رنگ ها برای فضایی مانند اتاق نشیمن یا پذیرایی مناسب نیستند و بر عکس همان طرح ها برای اتاق خواب می توانند یک انتخاب خلاقانه باشند.

درباره پارچه پرده ای ادونتیج
برند پارچه پرده ای ادونتیج یکی از برندهای معروف کمپانی Tüzemen Tekstil در ترکیه است. این شرکت یکی از معروف ترین کمپانی های جهان در تولیدات انواع پارچه و منسوجات می باشد. از کالکشن های این برند می توان به وانیلا، وینبرلا و پارچه پرده ای ادونتیج اشاره کرد که در زمینه پارچه پرده ای کالکشن های بسیار محبوبی می باشند. این شرکت معتقد است محصولات خود را بر اساس مفاهیم الهام گرفته از طبیعت، الگوهای خاص و تمام عناصر موجود در زندگی طراحی می کند. مدیران این مجموعه بر این باورند که کارکنان شان تمام تلاش خود را دارند که با بهره گیری از خلاقیت مشتریان خود را در جستجوی آن هستند یاری کنند. علاوه بر پارچه پرده ای، محصولات دیگری مانند پارچه های حمام، کالای خواب، محصولات مادر و کودک را با بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه تولید می کند.
فلسفه وجود این شرکت در بخش تولیدات پارچه پرده ای بر این است که پارچه های پرده ای به خصوص پارچه پرده ای ادونتیج را زمانی خریداری کنید که می خواید شگفتی خاصی به فضای مورد نظر خود ببخشید. زیرا کالکشن ها و زیر مجموعه های این برند هر یک بر اساس ایده ذهنی خاص و خلاقانه طراحی شده اند که می تواند همان چیزی باشد که شما در سایر برندها نظیر آن را پیدا نمی کنید.
در همین راستا پارچه پرده ای ادونتیج را بر اساس کاربردهای مختلف دو دسته طراحی و تولید می کند.
پرده های ضخیم
پارچه پرده ای ضخیم ادونتیج این امکان را به شما می دهد که به طور کامل حریم خصوصی خود را حفظ کنید. این پارچه ها از مواد اولیه مختلفی درجه یک ساخته می شوند و محصول نهایی پارچه نسبتا ضخیم می باشد که می تواند از ورود نور زیاد به داخل اتاق جلوگیری کند. این پارچه ها برای هر فضایی مناسب است اما با توجه به اینکه کمی ضخیم می باشند پیشنهاد می کنیم از آن در اتاق خواب استفاده کنید. با وجود هزاران طرح و رنگ بی نظیر این برند برای استفاده در فضاهایی مثل اتاق نشیمن یا پذیرایی نیز کاربرد دارد.

پرده های نازک
پارچه های پرده ای نازک ادونتیج بسیار زیبا، ظریف و کاربردی هستند. این پرده‌ها با پارچه‌ای بسیار نازک ساخته شده‌اند که اجازه می‌دهد مقداری از نور از پرده عبور کند. بنابراین تمام نور یک فضا را مسدود نمی کند.
معمولا پارچه پرده ای ادونتیج از بهترین مواد از جمله ابریشم ساخته می شوند. از این دسته از پارچه ها می توانید برای فضاهای بزرگ مانند اتاق پذیرایی و نشیمن استفاده کنید. علاوه بر زیبایی و ظرافت خاصی که این پارچه های پرده ای به فضای شما می بخشند، از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند.