کاغذ دیواری طرح آجر

Brick

طرح اصلی: Brick نوع سطح: ‌ ساده جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر مربع) (non-woven)

Concrete

طرح اصلی:Concrete design نوع سطح: ‌ بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر مربع)

Stone optic light grey

طرح اصلی: Metal plates with rust in used-design, brown, copper نوع سطح: ‌بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در

راهکارهای خرید بهترین کاغذ دیواری طرح آجر

کاغذ دیواری طرح آجر یک نوع پوشش دیواری است که طرحی از چیدمان آجر‌ها را روی زمینه کاغذ دارد. این نوع از کاغذ دیواری می‌تواند طرح آجر‌های قدیمی یا نو، آجر‌هایی قرمز یا سفیدرنگ، ترکیبی از سنگ و آجر، آجرهای سنتی یا آجر‌هایی که لایه سیمانی آن‌ها از بین رفته است را نشان دهد. آسام آرت با در اختیار داشتن مجموعه‌ای از برندهای مطرح ترک و اروپایی، امکان انتخاب و خرید بهترین طرح‌ کاغذ دیواری آجری را برای مشتریان ویژه خود فراهم کرده است.

کاربرد کاغذ دیواری طرح آجر

با توجه به سبک طراحی متفاوت در انواع مدل‌های این محصولات، می‌توان آن‌ها را پوشش‌هایی همه‌فن‌حریف عنوان کرد. چرا که شما می‌توانید از آن‌ها در هر فضایی که علاقه دارید استفاده کنید. بااین‌حال اما در ادامه به معرفی بهترین فضا‌ها برای بهره‌مندی از زیبایی این پوشش دیواری می‌پردازیم.

اتاق پذیرایی

اتاق پذیرایی محیطی پر رفت‌وآمد است. همچنین شما اغلب از مهمان‌های خود در این اتاق پذیرایی می‌کنید. ازاین‌رو این محیط باید به شکلی تزئین شده باشد که حس شکوه را به مهمانان القا کند. نکته حائز اهمیت که باید درباره آن بدانید این است که کاغذ دیواری طرح آجر  یکی از انواع طرح‌های کاغذ دیواری پذیرایی است که می‌تواند به این فضا حس شیک و مدرن دهد و با مبلمان و لوازم جانبی مختلفی هماهنگ شود.

اتاق‌خواب

این فضا محلی است که شما در آن استراحت می‌کنید. ازاین‌رو طرح‌های کاغذ دیواری اتاق خواب باید محیطی آرام و دل‌نشین را برای شما فراهم کنند. پوشش دیواری طرح آجر می‌تواند به این فضا حس گرم و صمیمی دهد و با رنگ‌ها و ملحفه‌های مختلفی تناسب پیدا کند. تا شما بدون نگرانی قادر به استراحت در این فضا باشید.

اتاق کار

محیطی که شما در آن کار می‌کنید همواره باید آرام، انگیزه‌بخش و پر از خلاقیت باشد. برای رفع این نیاز‌ها می‌توانید از پوشش دیواری با طرح آجر استفاده کنید. پوشش دیواری کاغذی با طرح آجر می‌تواند به این فضا حس صنعتی و پویا دهد. با انتخاب طرحی مناسب برای کاغذ دیواری دفتر کار، کاری کنید تا میز و صندلی و لوازم دفتری همگی با هم هماهنگ شود.

کافی شاپ

یکی از محیط‌هایی که پوشش دیواری سه بعدی در آن کاربرد فراوان دارد، کافی شاپ است. اغلب افراد قرار‌های کاری یا عاشقانه خود را در این محیط برگزار می‌کنند. ازاین‌رو فضایی این‌چنینی باید آرام باشد و این احساس را به افراد نیز القا نماید که طرح‌های کاغذ دیواری برای کافه به ایجاد این فضا کمک‌ خواهد کرد. برای رفع تمام این نیاز‌ها توصیه می‌شود از طرح‌های کاغذ دیواری مناسب مانند پوشش‌های آجری در این فضا استفاده شود. چرا که آرامش یک قرار عاشقانه و پویایی یک قرار کاری را به افراد ارائه می‌دهد.

هتل

هتلداران قادر به استفاده از کاغذ دیواری طرح آجر برجسته در محیط‌های مختلفی از هتل هستند. همان‌طور که بیان شد افراد می‌توانند از این نوع پوشش دیواری در ادارات، اتاق‌خواب، اتاق پذیرایی، کافی شاپ یا اتاق کار بهره ببرند. این به آن معنی خواهد بود که کاغذ دیواری هتلی در پذیرش، اتاق‌ها و کافه‌هایی موجود در هتل کاربرد خواهد داشت.

اماکن تجاری

همان‌طور که بیان کردیم یکی از محیط‌های پرکاربرد برای استفاده از کاغذ دیواری اماکن تجاری هستند. ازآنجایی‌که کاغذ دیواری طرح آجر حس خلاقیت، پویایی و آرامش را به افراد ارائه می‌دهد. می‌توان از آن در محیط‌های تجاری یا فروشگاهی نیز استفاده کرد.

دیوار شاخص

کاغذ دیواری طرح آجر، برای دیوارهای شاخص و نقطه قوت در فضاهای داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با نصب کاغذ دیواری طرح آجر پشت تلویزیون، می‌توانید این نقطه تمرکز مهم را در اتاق پذیرایی یا سالن تلویزیون برجسته کنید. الگوها و طرح‌های آجری این کاغذ دیواری، جلوه‌ای شیک و مدرن به دیوار می‌بخشند و بازتاب نور را به طرح آجر و تلویزیون اضافه می‌کنند. همچنین، کاغذ دیواری طرح آجر پشت تلویزیون به عنوان یک پس زمینه زیبا و منحصر به فرد، تماشای تلویزیون را برایتان جذاب می‌کند.

انواع مدل‌های طرح آجر موجود در بازار

در بازار، مدل‌های مختلفی از طرح آجر برجسته در کاغذ دیواری موجود است. در زیر، برخی از انواع مدل‌های طرح آجر را شرح می‌دهم:

پوشش دیواری آجری لوکس

سبک لوکس پوشش دیواری طرح آجر، بافت و رنگ‌‌های زیبا دارد که می‌تواند به خانه، اتاق کار، کافی شاپ یا هتل شما شکوه و جلال ببخشد. این سبک اغلب با طرحی از آجر‌های سه بعدی و برجسته، قرمز یا سفیدرنگ به بازار عرضه می‌شود.

 کاغذ دیواری طرح آجری کلاسیک

یکی از پرکاربرد‌ترین و محبوب‌ترین کاغذ دیواری‌های کلاسیک بازار را می‌توان پوشش کلاسیک طرح آجر عنوان کرد. طرح و رنگ‌های سنتی و کلاسیک به‌کاررفته در این محصول می‌‌تواند به خانه شما حس گرم و صمیمی بدهد. این سبک برای آشپزخانه، اتاق نشیمن و اتاق‌خواب، همچنین فروشگاه‌ها مناسب است. برای شناسایی این طرح باید به نوع آجر‌ها و رنگ آن‌ها دقت داشت. اغلب آجر‌های این سبک رنگ و رو رفته هستند.

پوشش دیواری آجری مدرن

سبک مدرن پوشش کاغذی دیوار سبک آجری یکی از انواع کاغذ دیواری‌های مدرن است که طرح و رنگ‌های جدیدی دارد و می‌تواند به خانه شما حس شاد و پویایی بدهد. این سبک برای اتاق‌خواب، کاغذ دیواری پشت تلویزیون و محل کار مناسب است.

کاغذ دیواری با طرح آجر سنتی

کاغذ دیواری با طرح آجر سنتی اغلب در فضاهای داخلی با استایل‌هایی مانند روستایی، روستایی مدرن و وینتیج کاربرد دارد. این نوع کاغذ دیواری به دلیل طرح آجری کلاسیک و سنتی که دارد، به خصوص در فضاهایی که از ظاهری گرم و دلپذیر برخوردار هستند، مناسب و جذاب است. همچنین، در فضاهای کوچک، ممکن است استفاده از کاغذ دیواری آجری سنتی بتواند فضا را سنگین و تاریک به نظر بیاورد، بنابراین، هنگام انتخاب به این موارد نیز دقت کنید.

کاغذ دیواری طرح آجر سه بعدی

کاغذ دیواری با طرح آجر سه بعدی، با جزئیات و الگوهای واقع‌گرایانه، به فضا ابعاد و عمق بیشتری می‌بخشد. این کاغذ دیواری، بازتاب نور و احساس واقعیت را به فضا اضافه می‌کند. کاغذ دیواری طرح آجر سه بعدی برای اتاق پذیرایی، اتاق خواب و فضاهای تجاری انتخاب مناسبی به نظر می‌رسد.

کاغذ دیواری طرح آجر برجسته

کاغذ دیواری طرح آجر برجسته با جزئیات برجسته و واقع‌گرایانه به دیوارها احساسی از عمق و بعد بخشیده و فضایی منحصر به فرد ایجاد می‌کند. طرح آجر برجسته، با الگوها و ساختارهای خاصی که دارد، به دیوارها شخصیت بیشتری می‌بخشد. این کاغذ دیواری انتخابی مناسب برای فضاهایی است که به دنبال استایل صنعتی، روستایی یا وینتیج هستند. جزئیات طرح آجر برجسته، روحیهٔ دوام و طبیعت را به فضا اضافه می‌کند و تجربهٔ بصری منحصر به فردی را به ارمغان می‌آورد.

مهم‌ترین نکات قبل از خرید کاغذ دیواری طرح آجر چیست؟

قبل از خرید کاغذ دیواری طرح آجر، حتما موارد زیر را در نظر گرفته و سپس برای خرید اقدام کنید:

بررسی محیط نصب

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید قبل از اقدام به خرید به آن توجه داشته باشید محیط نصب دیوار پوش است. محیط باید به‌خوبی موردبررسی قرار بگیرد تا سبک، رنگ و اندازه و ابعاد دیوار پوش به‌راحتی قابل انتخاب باشد.

تعیین بودجه

توصیه می‌شود با توجه به انتظارات خود از محصولات اقدام به تعیین بودجه نمایید. تا انتخاب دیوار پوش امری ساده باشد.

انتخاب برندی مناسب

همواره بهتر است از برند‌های معتبر خرید کنید تا نگرانی بابت کیفیت اجناس و کارایی آن‌ها نداشته باشید.

رنگ‌بندی کاغذ دیواری طرح آجر

رنگبندی کاغذ دیواری از اهمیت بالایی برخوردار است. راهنمای رنگبندی کاغذ دیواری طرح برجسته به شرح زیر است:

  • کاغذ دیواری با طرح آجر طوسی، مناسب برای فضاهایی‌ست که به دنبال ظاهری مدرن، شیک و الگویی ساده و ارام هستند. این نوع کاغذ دیواری به دلیل رنگ زمینه تیره‌، به فضا احساس عمق و استحکام می‌بخشد. همچنین، این نوع کاغذ دیواری می‌تواند در فضاهایی که در آنها نور کافی موجود است، برجستگی و کنتراستی جذاب ایجاد کند.
  • کاغذ دیواری طرح آجر سفید با ظاهری ساده و شیک، باعث روشنایی و طراوت در محیط می‌شود و باعث ایجاد یک فضای مدرن و منحصربه‌فرد شود. جزئیات طرح آجر سفید، بازتاب نور را بهبود می‌بخشد و باعث بزرگتر دیده شدن فضا می‌شود.
  • کاغذ دیواری طرح آجر قرمز با ظاهری استثنایی و جذاب، می‌تواند به دیوارها احساس گرما، شکوه و جذابیت تزریق کند. الگوها و جزئیات آجر قرمز روی کاغذ دیواری، بازتاب نور را بهبود می‌بخشند و به فضا ابعاد و عمق بیشتری می‌دهند. این کاغذ دیواری مناسب برای فضاهایی است که به دنبال استایل متفاوتی هستند،  محیط‌هایی مانند اتاق پذیرایی، رستوران‌ها، هتل‌ها و فضاهای دیگر، با انتخاب کاغذ دیواری طرح آجر قرمز، می‌توانید به دیوارها شخصیتی بیشتر ببخشید.

مزایای کاغذ دیواری طرح سفید

استفاده از کاغذ‌های دیواری که به‌عنوان پوشش نوین شناخته می‌شوند، مزایای فراوانی را به همراه خواهد داشت. در ادامه به معرفی و بررسی کوتاه این ویژگی‌های خواهیم پرداخت.

زیبایی و جذابیت

پوشش طرح آجر دیوار با طرح‌‌های سه بعدی و واقع‌‌گرایانه، نمایی شیک و خاص به دیوار می‌دهد. این کاغذ دیواری‌ها در رنگ‌ و طرح‌‌های مختلفی موجود هستند که می‌توانید بر اساس سلیقه و سبک دکوراسیون خود آن‌ها را انتخاب کنید.

سهولت در نصب و تعویض

پوشش دیواری طرح آجر به‌راحتی قابل‌نصب و تعویض است و نیازی به حفاری ندارد. این کاغذ دیواری‌ها معمولاً چسب‌دار هستند. ازاین‌رو کافی است آن‌ها را روی دیوار ثابت کنید و هنگام تعویض آن‌ها را بکشید تا از جای خود بلند شوند.

عایق حرارتی و صوتی

پوشش دیواری طرح آجر می‌تواند در دمای اتاق تأثیر مثبت داشته باشد و از ورود یا خروج حرارت جلوگیری کند. همچنین این کاغذ دیواری می‌تواند صدا‌های مزاحم را کاهش دهد و فضایی آرام و دل‌نشینی را فراهم نماید.

قیمت کاغذ دیواری طرح آجر

پوشش کاغذی طرح آجر دیوار نسبت به آجر واقعی یا سرامیک طرح آجر قیمت کمتری دارد و می‌‌توانید با هزینه کمتری دیوار خود را زیبا کنید. بااین‌حال می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات مشاوره آسام بهره‌مند شوید. کارشناسان آسام می‌توانند شما را در انتخاب و خرید کاغذ دیواری مناسب با دکوراسیون و چیدمان‌تان یاری کنند.

چگونه بهترین کاغذ دیواری را انتخاب کنیم؟

شما می‌توانید برای خرید باکیفیت‌ترین دیوار پوش‌های سه بعدی طرح آجر به آسام آرت مراجعه کنید. آسام آرت تضمین‌کننده بالاترین استاندارد کیفیت از تأمین‌کنندگان اروپایی است. همچنین امکان تأمین مستقیم سفارش‌ها پروژه‌های بزرگ از اروپا را خواهد داشت. نکته حائز اهمیت آن است که محصولات تنها ظرف 24 ساعت به دست مشتریان می‌رسد.

بااین‌حال اگر نیاز به مشاوره درزمینه خرید کاغذ دیواری دارید، می‌توانید با کارشناسان آسام آرت در ارتباط باشید. کارشناسان ضمن پاسخ‌گویی به سؤالات می‌توانند شما را درزمینه انتخاب طرح مناسب با فضا و حتی دکوراسیون راهنمایی کنند. دیگر نیازی به نگرانی برای خرید کاغذ دیواری طرح آجری نخواهد بود.

قیمت خرید کاغذ دیواری با طرح آجر

پرفروش‌ترین مدل‌های کاغذ دیواری طرح آجر را می‌توان مدل کلاسیک آن عنوان کرد. چرا که این نوع از دیوار پوش ضمن طراحی مناسب، قیمتی مقرون‌به‌صرفه نیز دارد. بااین‌حال باید توجه داشت که ارکان بسیاری در تعیین قیمت دیوار پوش تأثیرگذار هستند. برخی از این ارکان شامل نوع، سبک، جنس، کیفیت و فروشنده محصول خواهد بود. با توجه به این نکات نمی‌توان قیمتی واحد برای تمامی کاغذ دیواری‌ها عنوان کرد. اما شما با آسام آرت نگرانی بابت قیمت نخواهید داشت، چرا که باکیفیت‌ترین محصولات را با اقتصادی‌ترین شرایط خریداری خواهید کرد.

مشاوره خرید آسام برای انتخاب طرح کاغذ دیواری

آیا شما به دنبال یک طرح کاغذ دیواری زیبا و جذاب هستید یا از یک ترکیب رنگی منحصر به فرد برای فضای خود می‌خواهید استفاده کنید؟ آیا نیاز به کاغذ دیواری مقاوم در برابر رطوبت یا لکه‌ها دارید؟ هرچه سوالات شما در مورد خرید کاغذ دیواری بیشتر باشد، تیم آسام با راهنمایی و مشاوره‌های خود، شما را به انتخاب بهترین گزینه برای کاغذ دیواری پذیرایی هدایت خواهد کرد.

ادامه مطلب نمایش کمتر
خرید محصولات