Logo_Asam-01

دپارتمان پروژه آسام

Logo_Asam-01

دپارتمان پروژه آسام

یونانیان باستان آنچنان به زیبایی اعتقاد و علاقه داشتند که زیبایی‌شناسی را به عنوان یکی از شاخه‌های فلسفه پایه‌گذاری کردند. زیبایی‌شناسی به تفکر در باب داوری‌های مرتبط با شناخت و فهم زیبایی و رابطه آن با درک انسان می‌پردازد. بدون یکی از جلوه‌های زیبایی، آراستگی و چیدمان فضای زندگی و کار انسان می‌باشد. همانقدر که زیبایی چهره، تناسب و آراستگی پوشش برای ما حائز اهمیت است، می‌بایست زیبایی‌شناسی را در زندگی و محیط اطرافمان نیز حفظ کنیم. بر همین اساس طراحی و دکوراسیون داخلی بیش از آنکه به بهینه‌سازی موثر فضای زندگی ما کمک کند، بر سلامت روحی و برانگیختن احساس زیبایی‌شناختی ما تأثیر می‌گذارد. بر پایه همین دیدگاه دپارتمان پروژه شرکت هنر و تجارت آسام نیز ارائه محصولات و خدماتی متمایز و ممتاز در حوزه دکوراسیون داخلی را دنبال می‌کند تا فضای کار و زندگی شما را زیباتر، آراسته‌تر و در عین حال کاربردی‌تری نماید. بر همین اساس در کلیه مراحل فرآیند زیباسازی یا بازسازی، از مــشاوره و انـتـخـاب محصولات تا خریـــد و نصب همراه شما خواهیم بود. هدف دپارتمان پروژه، پاسخگویی مطلوب به نیازها و خواسته‌های کارفرمایان پروژه‌ها و دستیابی به نتایج مطلوب معماران داخلی و مصرف‌کنندگان نهایی می‌باشد.

برای هماهنگی جلسه معارفه و دریافت پیشنهاد در خصوص پروژه خود با ما تماس بگیرید!

درخواست خدمات پروژه

پروژه‌های اجرا شده

دپارتمان پروژه آســام تا کنون مـوفـق به اجـرای بـیش از یکصد پـروژه کـوچــک و بــزرگ زیباسازی و بازسازی شـده اســت که شـامـل طیـف وسیعی از هتل‌هـا و مراکز اقامتی، دفـاتر اداری، سـاخـتمان‌های تجـاری و هـمچـنین ویلاها و پروژه‌های مسکـونی می باشند.
مــشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه تامین اقلام و محصولات مورد نیاز معمـاران و طراحان داخلی، مـهندسین و پیمانـکاران ساخت موجب سهولـت در انتخاب و خرید مشتریان شده است. علاوه بر این، بهره‌گـیری از تیـم‌های حرفه‌ای نـصب، اجرا و همچنین ارائه خدمات پـس از فـروش و تضمین کیفیت از نقاط قوت دپارتمان پــروژه شرکت هنر و تجارت آسام می‌باشند. در ادامه برخی از پـروژه‌های شـاخص اجرا شده توسط این دپارتمان معرفی می‌گردند.

جهت مشارکت در فروش سبد محصولات آسام به پروژه‌های ساختمانی، فرم همکاری را تکمیل نمایید.

فرم همکاری