دپارتمان پروژه شرکت هنر و تجارت آسام

دپارتمان پروژه آسام

شرکت هنر و تجارت آسام در سال ۱۳۹۷، دپارتمان پروژه خود را با هدف ارائه خدمات هرچه بهتر و همچنین تامین کالاهای مورد نیاز جهت دکوراسیون داخلی پروژه های ساختمانی راه اندازی نمود. رسالت اصلی این دپارتمان علاوه بر رفع دغدغه های فعالان صنعت ساخت و ساز، گردشگری و هتل داری شناسایی، بازاریابی و تامین اقلام کلیدی مورد نیاز این حوزه در پروژه های با کاربری مسکونی، اقامتی و اداری میباشد. طیف محصولاتی که این دپارتمان تامین مینماید شامل کاغذ دیواری، پارچه دیواری و پرده میباشد.

این دپارتمان با درک درست از نیازمندی های خاص پروژه های ساختمانی و دغدغه های عوامل کلیدی مشارکت کننده در طراحی، تامین و اجرا اقدام به ارائه مشاوره تخصصی ،خدمات حرفه ای و محصولات ممتاز مینماید و تمرکز خود را بر ارائه خدمات متمایز در جهت آسودگی خیال و خلق ارزش در پروژه های کارفرمایان محترم قرار داده است.

برای هماهنگی جلسه معارفه و دریافت پیشنهاد در خصوص پروژه خود با ما تماس بگیرید!

پروژه‌های اجرا شده

دپارتمان پروژه آســام تا کنون مـوفـق به اجـرای بـیش از یکصد پـروژه کـوچــک و بــزرگ زیباسازی و بازسازی شـده اســت که شـامـل طیـف وسیعی از هتل‌هـا و مراکز اقامتی، دفـاتر اداری، سـاخـتمان‌های تجـاری و هـمچـنین ویلاها و پروژه‌های مسکـونی می‌باشند.

مــشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه تامین اقلام و محصولات مورد نیاز معمـاران و طراحان داخلی، مـهندسین و پیمانـکاران ساخت، موجب سهولـت در انتخاب و خرید مشتریان شده است. علاوه بر این، بهره‌گـیری از تیـم‌های حرفه‌ای نـصب، اجرا و همچنین ارائه خدمات پـس از فـروش و تضمین کیفیت از نقاط قوت دپارتمان پــروژه شرکت هنر و تجارت آسام می‌باشند. در ادامه برخی از پـروژه‌های شـاخص اجرا شده توسط این دپارتمان معرفی می‌گردند.

جهت مشارکت در فروش سبد محصولات آسام به پروژه‌های ساختمانی، فرم همکاری را تکمیل نمایید.