آلبوم Barbara Home III

Boho

طرح اصلی:Boho design نوع سطح: ‌ بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر مربع)

Concrete

طرح اصلی:Concrete design نوع سطح: ‌ بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر مربع)

Cranes

طرح اصلی:Cranes design نوع سطح: ‌ بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر مربع)

Floral

طرح اصلی:Floral design نوع سطح: ‌ بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر مربع)

Geometry

طرح اصلی:Geometry design نوع سطح: ‌ بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر مربع) (non-woven)

Leaves

طرح اصلی:Leaves design نوع سطح: ‌ بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر مربع)

Plain

طرح اصلی:Plain design نوع سطح: ‌ بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر مربع)

Poster I

طرح اصلی:Poster I design نوع سطح: ‌ بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۳.۰۰ متر در ۳.۰۰ متر  (non-woven) مشخصه‌ها: ثبات نوری

Poster II

طرح اصلی:Poster II design نوع سطح: ‌ بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۳.۰۰ متر در ۳.۰۰ متر  (non-woven) مشخصه‌ها: ثبات نوری مناسب،

Urban jungle

طرح اصلی:Urban jungle design نوع سطح: ‌ بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر مربع)

به دنیای باربارا هوم ۳، جدیدترین آلبوم کاغذ دیواری برند راش که ظرافت، تنوع و ساخت و هنروری با کیفیت را با یکدیگر ادغام می‌کند خوش آمدید. استفاده از کاغذ دیواری یک شیوه بسیار عالی برای تغییر و تحول فضای شماست و کالکشن باربارا هوم ۳ مجموعه‌ای از طرح ‌های گوناگون را مناسب برای سبک‌های مختلف داخلی ارائه می‌دهد. در این بلاگ ما به صورت عمیق‌تر به بررسی ویژگی‌هایی از این کالکشن میپردازیم که باعث شده باربارا هوم ۳ حقیقتا به یک کالکشن بی‌نظیر تبدیل شود و این امکان را برای شما فراهم کند تا خانه‌ای داشته باشید که بازتابی از سبک و سلیقه شخصی شماست.

نمودی از ظرافت: با آلبوم باربارا هوم ۳ به دنیایی از ظرافت بی بدیل قدم گذارید. این کالکشن دارای طیف گسترده و زیبایی از کاغذ دیواری است که هر یک با دقت تمام به منظور ارتقای حس و حال فضای شما طراحی شده‌اند. از طرح‌های پرشکوه گل‌دار گرفته تا الگوهای هندسی، این کاغذ دیواری‌ها شکوه را به هر اتاقی اضافه میکنند و به آن حس و حال لوکس میبخشند. خواه به دنبال سبک کلاسیک باشید خواه سنتی یا حس معاصر و امروزی، کالکشن باربرا هوم ۳ دارای انتخاب‌هایی است که تخیل شما را به سمت خود جلب میکند.

طراحی‌های متنوع: باربارا هوم ۳ با تنوع گسترده ای که ارائه می‌دهد این امکان را فراهم می‌سازد تا امکان استفاده از  طراحی‌های گوناگونی را مورد بررسی قرار دهید. این کالکشن با فراهم سازی انتخاب‌های متنوع و گوناگونی از الگوها، رنگ‌ها و سبک ها، پاسخگوی سلایق و ترجیحات متفاوت می‌باشد. خواه به دنبال برجسته کردن و تاکید بر یک دیوار باشید چه بخواهید در کل فضای خانه خود یک تم هماهنگ و پیوسته به وجود آورید، میتوانید در این کالکشن یک کاغذ دیواری عالی پیدا کرده و ایده و خیال خود را به واقعیت تبدیل نمایید. باربارا هوم ۳ این قدرت را به شما می‌دهد تا یک اتمسفر بی همتا و شخصی را که حقیقتا بازتابی از شخصیت منحصر به فرد  شما می‌باشد برای خود خلق کنید.

نمونه طرح باربارا هوم 3

ساخت و هنروری کارآمد و با کیفیت: برند راش به خاطر پیروی از ساخت و هنروری با کیفیت شهرت دارد و باربارا هوم ۳ نیز از این قاعده مستثنی نیست. کاغذ دیواری‌های این مجموعه با استفاده از مواد با کیفیت بالا ساخته شده‌اند که از مقاومت و طول عمر بالایی برخوردارند. با توجه به جزئیات و تمرکز بر کیفیت بالا، این کاغذ دیواری‌ها به راحتی نصب و نگهداری می‌شوند. باربارا هوم ۳ با ترکیب سبک و مواد تضمین می‌کند که دیوارهای شما سال‌ها به زیبایی و سلامت خود باقی بمانند.

رنگ‌ها و بافت‌های جذاب: باربارا هوم ۳ رنگ‌ها و بافت‌های به واقع تسخیر کننده و جذابی ارائه می‌دهد. از رنگ‌های پاستلی ملایم تا رنگ‌های غنی و شاداب، این مجموعه طیفی از رنگ‌ها را ارائه می‌کند که پاسخگوی هر نوع سلیقه باشد. بافت‌های موجود در این کالکشن از ملایم و صاف تا قوی، بارز و بافت‌دار متغیر هستند که عمق و جذابیت بصری به دیوارهای شما اضافه می‌کنند. با باربارا هوم ۳ این امکان برای شما فراهم است تا محیطی چند‌بعدی خلق نمایید که حس گرما و استایل را برانگیزاند.

طرح باربارا هوم 3

خلاقیت خود را در آغوش بگیرید: باربارا هوم ۳ شما را به سوی خلاقیت و  بررسی گزینه‌های مختلف طراحی دعوت می‌کند. ترکیب الگوها و بافت‌های گوناگون را بیازمایید، کاغذ دیواری‌ها را ترکیب کنید تا نقاط تمرکز منحصربه‌فرد به وجود آورید و یا دکوراسیون موجود خود را به واسطه آن تکمیل نمایید. این مجموعه شما را تشویق می‌کند تا شخصیت خود را بیان کنید و به شما اجازه می‌دهد تا فضایی را طراحی کنید که واقعاً منحصربه‌فرد باشد.

نتیجه‌گیری: کالکشن باربارا هوم ۳ از برند راش یک مجموعه کاغذ دیواری فوق‌العاده است که ظرافت، تنوع و کیفیت را در قلب خود جای داده است. با طراحی‌های خیره‌کننده، گزینه‌های متنوع و گوناگون، ساخت و هنروری بی‌نظیر، رنگ‌ها و بافت‌های جذاب، این مجموعه همه آنچه را برای تبدیل فضای خود به بهشتی از سبک و استایل خاص نیاز دارید، در اختیار شما قرار می‌دهد. زیبایی و جذابیت کالکشن باربارا هوم ۳ را کشف کنید و دیوارهای خود را به بومی برای بروز احساسات و سلایق خود تبدیل نمایید.

  • هتل: دیوار پوش کلاسیک می‌تواند فضای هتل را مجلل و باشکوه کند. افراد قادر به استفاده از طرح‌های گل‌دار و تزیینی برای القا حس لوکس به مشتریان خواهند بود. همچنین می‌توان از رنگ‌های زرد و طلایی برای ایجاد تعادل با مبلمان و پرده‌های قرمز و مشکی استفاده کرد.
  • تالار: کاغذ دیواری می‌تواند فضای تالار را شاد و پر انرژی کند. می‌توانید از طرح‌های گل‌دار و تزیینی برای ایجاد حس جشن و مهمانی استفاده کنید. همچنین بهتر است از رنگ‌های صورتی و بنفش برای ایجاد تعادل با مبلمان و پرده‌های سفید و نقره‌ای بهره برد.
  • رستوران: دیوار پوش می‌تواند فضای رستوران را گرم و دلنشین کند و سبب ایجاد حس فوق‌العاده و فراموش نشدنی برای افراد شود. می‌توان از طرح‌های خطی و داماسک برای ایجاد حس سنتی و اصیل استفاده کرد. نکته حائز اهمیت که باید به آن توجه داشته باشید این است که می‌توان از رنگ‌های مختلفی مانند قهوه‌ای و نارنجی برای ایجاد تعادل با مبلمان و پرده‌هایی با رنگ‌بندی زرد و سبز بهره برد.

چه نکاتی را باید قبل از خرید کاغذ دیواری کلاسیک بدانیم؟

اگر به بررسی جزئی این محصولات بپردازیم، متوجه خواهیم شد که مهم‌ترین عواملی که در عمر مفید دیوار پوش‌ها تاثیر گذار هستند شامل جنس کاغذ دیواری، برند تولید کننده و نحوه نصب آن‌ها می‌شود. از طرفی باید طرح و رنگ کاغذ دیواری و هماهنگی آن با محیط نیز توجه داشته باشیم.

  • جنس دیوار پوش: کاغذ دیواری کلاسیک معمولاً از جنس پی وی سی، نانو یا مخملی است. این محصولات دارای دوام و کیفیت بالایی هستند. همچنین کاغذ این ابزار‌ها قابل شستشو بوده و در برابر رطوبت و نور مقاومت مناسبی از خود نشان می‌دهند. البته باید به این نکته توجه داشت که این نوع دیوار پوش قیمت بالاتری نسبت به دیوار پوش‌های کاغذی خواهد داشت. بنابراین باید بر اساس بودجه و نیاز خود اقدام به خرید بهترین کاغذ دیواری کلاسیک نمایید.
  • طرح دیوار پوش:  دیوار پوش کلاسیک دارای طرح‌های متنوعی است. از این رو شما باید با دیوار پوشی مناسب با سبک دکوراسیون و مبلمان خود انتخاب کنید. می‌توانید از طرح‌های گل‌دار، خطی، داماسک و تزیینی استفاده کنید. همچنین باید رنگ و ابعاد طرح را با اندازه و نور فضا هماهنگ نمایید. به عنوان مثال، اگر فضای کوچک و تاریکی دارید، بهتر است از رنگ‌های روشن و طرح‌های کوچک استفاده کنید تا فضا را بزرگ‌تر و روشن‌تر نشان دهید.

نحوه نصب کاغذ دیواری

برای نصب کاغذ کلاسیک باید از چسب مناسب استفاده کنید. باید دیوارها را از گرد و غبار و چسب قبلی تمیز کرده و کاغذ دیواری را با دقت و هماهنگی با طرح برش دهید. سپس دیوار پوش کاغذی را با چسب مناسب و با فشار ملایم چسبانده و از ایجاد حباب هوا و چین و چروک بر روی محصول اجتناب کنید. اگر مهارت نصب کاغذ دیواری ندارید، بهتر است از کارشناسان مجرب در این زمینه کمک بگیرید.

برند دیوار پوش کاغذی

یکی دیگر از مهم‌ترین ارکانی که باید قبل ازخرید کاغذ دیواری به آن توجه داشته باشید، برند تولید کننده آن است. توصیه می‌شود اقدام به خرید از بهترین برند‌ها نمایید. چرا که اغلب این برند‌ها به شما ضمانت نامه کیفیت و اصالت کالا ارائه خواهند داد. از این رو می‌توانید از میزان عمر مفید و اصل بودن کالا اطمینان حاصل کنید.

کاغذ دیواری کلاسیک در چه مدل‌هایی طراحی، تولید و روانه بازار خواهند شد؟

کاغذ دیواری داماسک با الهام از بافت‌های ابریشمی دوره‌ی رنسانس ایجاد خواهد شد و دارای طرح‌های گل‌دار، خطی، نقش و نگار و زیورآلات است. این پوشش کاغذی معمولاً در رنگ‌های کرم، طلایی، قرمز و بنفش تولید می‌شود و مناسب برای دکوراسیون سبک سلطنتی و لوکس خواهد بود.

همچنین کاغذ دیواری پتینه که با الهام از هنر پتینه کاری بر روی فلزات ایجاد شده است و دارای طرح‌های بافت، ساده، بتن، آجر و سنگ خواهد بود از دیگر انواع دیوار پوش سبک کلاسیک می باشد. این نوع پوشش معمولاً در رنگ‌های خاکستری، مشکی، سفید و نقره‌ای تولید می‌شود و مناسب برای دکوراسیون سبک مدرن و پست مدرن است.

از طرفی کاغذ دیواری الون رونده نیز با الهام از هنر افشون گری بر روی دیوارها ایجاد می‌شود و دارای طرح‌های شاخ و برگ، درخت و درختچه، نقش و نگار و آبرنگی است. این کاغذ دیواری معمولاً در رنگ‌های سبز، زیتونی، قهوه‌ای و طلایی تولید می‌شود و مناسب برای دکوراسیون سبک نئوکلاسیک و روستیک خواهد بود.

استفاده از دیوار پوش سبک کلاسیک چه مزایایی دارد؟

از مهم‌ترین مزایا استفاده از دیوار پوش سبک کلاسیک می‌توان به ایجاد حس آرامش، تنوع، پوشش دادن به نواقص دیوار، تغییر ابعاد و اندازه فضا، هماهنگی فضا با دکوراسیون و کیفیت بالا اشاره کرد.

  • ایجاد حس آرامش و تنوع: اگر از رنگ، طرح و کیفیت مناسب این محصولات بهره ببرید. متوجه حس رضایت افراد خانواده یا مشتریان خواهید شد. چرا که محیط تاثیر بسیاری را بر روان افراد خواهد داشت. همچنین تنوع حاصل شده در محیط سبب القا حس تازگی و زیبایی به افراد می‌شود.
  • پوشش نواقص دیوار: از آن جایی که کاغذ دیواری نوعی پوشش مناسب برای محیط هستند، افراد می‌توانند از آن‌ها برای رفع نقص دیوار و سقف استفاده کنند.
  • تغییر ابعاد و هماهنگی فضا: استفاده از رنگ مناسب در دیوار پوش سبب ایجاد تغییرات ابعاد در چشم افراد خواهد شد. به بیان دیگر این محصول می‌تواند زمینه ساز خطای دید افراد شود. این امر همراه با هماهنگی دیوار پوش با محیط، جلوه‌ای خاص به فضا خواهند بخشید.

چگونه بهترین کاغذ دیواری کلاسیک را خریداری کنیم؟

شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات درباره دیوار پوش‌های سبک کلاسیک با مشاورین آسام در ارتباط باشید. کارشناسان آسام قادر به راهنمایی شما در زمینه‌های مختلف هستند. نکته حائز اهمیت آن است که آن‌ها می‌توانند شما را برای انتخاب کاغذ دیواری با طرح مناسب برای فضا و دکوراسیون یاری کنند.

قیمت کاغذ دیواری کلاسیک

دیوار پوش کاغذی معمولاً از کشورهایی مانند ایتالیا، آمریکا، هلند، چین به ایران وارد می‌شود. کاغذ دیواری ایتالیایی و آمریکایی به دلیل کیفیت بالا و طرح‌های زیبا و منحصر به فرد، از قیمت بالاتری برخوردار هستند. کاغذ دیواری چینی و ایرانی به دلیل قیمت پایین‌تر و تنوع بیشتر، مشتریان بیشتری دارد. از طرفی کیفیت و طرح کاغذ دیواری نیز تاثیر بسیاری روی قیمت آن دارد. با این تفاسیر نمی‌توان یک قیمت واحد برای این محصولات در نظر گرفت. بلکه افراد باید با توجه به بودجه خود اقدام به خرید این محصول نمایند.

ادامه مطلب نمایش کمتر
خرید محصولات