طرح‌های پارچه پرده‌ای فضای باز

Allegro – Hawk

عرض: ۱۴۰ سانتی‌متر جنس: ۱۰۰٪ پلی‌استر وزن پارچه: ‌۴۲۸ گرم موارد استفاده: 

Allegro – Legacy

عرض: ۱۴۰ سانتی‌متر جنس: ۱۰۰٪ پلی‌استر وزن پارچه: ‌۴۲۸ گرم موارد استفاده: 

Dante

عرض: ۱۴۰ سانتی‌متر جنس: ۱۰۰٪ پلی‌استر وزن پارچه: ‌۴۲۸ گرم موارد استفاده: 

Orlando

عرض: ۱۴۰ سانتی‌متر جنس: ۱۰۰٪ پلی‌استر وزن پارچه: ‌۴۲۸ گرم موارد استفاده: 

Bravo

عرض: ۱۴۰ سانتی‌متر جنس: ۱۰۰٪ پلی‌استر وزن پارچه: ‌۴۲۸ گرم موارد استفاده: 

Trezor

عرض: ۱۴۰ سانتی‌متر جنس: ۱۰۰٪ پلی‌استر وزن پارچه: ‌۴۲۸ گرم موارد استفاده: 

Buclette

عرض: ۱۴۰ سانتی‌متر جنس: ۱۰۰٪ پلی‌استر وزن پارچه: ‌۴۲۸ گرم موارد استفاده:

Woolskın

عرض: ۱۴۰ سانتی‌متر جنس: ۱۰۰٪ پلی‌استر وزن پارچه: ‌۴۲۸ گرم موارد استفاده:

Cordoba

عرض: ۱۴۰ سانتی‌متر جنس: ۱۰۰٪ پلی‌استر وزن پارچه: ‌۴۲۸ گرم موارد استفاده: 

Perfecto

عرض: ۱۴۰ سانتی‌متر جنس: ۱۰۰٪ پلی‌استر وزن پارچه: ‌۴۲۸ گرم موارد استفاده:

بهترین تجربه خرید پارچه پرده‌ای برای فضای باز که داشتم کدام بود؟!

زمانی که صحبت از فضای مناسب برای انواع پارچه‌های پرده‌ای به میان می‌آید، پارچه پرده‌ای برای فضای باز، توجه‌ها را جلب می‌کند. درصورتی‌که قصد دارید برای پنجره‌های روف گاردن یا هر فضای باز دیگری از ساختمان خود پارچه پرده‌ای انتخاب کنید، می‌توانید راهنمای امروز آسام را بخوانید. مجموعه آسام با گردآوری آلبوم بی‌نظیری از بهترین برندهای ترک و اروپایی انواع پارچه پرده‌ای اوتدور، مفتخر است سهمی در  فرایند انتخاب و خرید زیباترین انواع پارچه پرده‌ای outdoor داشته باشد.

پارچه‌های پرده‌ای اوت دور برای چه فضاهایی مناسب هستند؟

همان‌طور که از اسم این نوع پارچه پرده‌ای پیداست، فضاهای بیرونی ساختمان (حیات، آلاچیق، تراس، روف گاردن) برای اجرای آن مناسب هستند. توجه داشته باشید که پرده‌های بیرونی به دلیل قرار گرفتن در معرض جریان آب‌وهوای مستقیم، بیشتر و زودتر در معرض آسیب قرار می‌گیرند. به همین دلیل جنس و کیفیت آن باید تضمین‌کننده دوام محصول باشد.

آنچه پیش از انتخاب پارچه پرده‌ای برای فضای باز باید در نظر بگیرید

پیش از آنکه برای خرید پارچه پرده‌ای موردنظرتان اقدام کنید لازم است نکات زیر را در نظر داشته باشید:

جنس پارچه مهم است

اهالی فن و طراحان داخلی توصیه می‌کنند که پنبه سنگین بهترین گزینه برای پارچه پرده‌ای اوتدور است. بنابراین پیش از انتخاب حتماً از فروشنده یا کارشناس فروش بخواهید با توجه به نیاز شما، کالیته پارچه پرده‌ای outdoor  را برای شما بیاورد.

ماندگاری پارچه

ازآنجاکه شما پارچه پرده‌ای برای فضای باز می‌خواهید، دوام رنگ و بافت پارچه بسیار مهم است تا پس از قرار گرفتن در معرض عوامل طبیعی (تابش نور مستقیم خورشید، وزش باد، بارندگی و یخ‌زدگی) ماندگاری قابل قبولی داشته باشد. در این زمینه دو برند معتبر ترک و اروپایی به‌خوبی می‌توانند خواسته شما را برآورده کنند.

اهمیت حریم خصوصی

بسته به اینکه چقدر حریم خصوصی برایتان مهم است، نوع پارچه‌ای که برای پرده خود انتخاب می‌کنید، متفاوت خواهد بود. طبیعتاً این عامل در قیمت پارچه پرده‌ای ترک یا برندهای اروپایی هم تأثیر به سزایی دارد. بعضی پارچه‌ها ضخیم هستند و هیچ دیدی از بیرون ندارند. درواقع جنس انواع پرده ضخیم به‌نوعی است که اجازه عبور نور کمی را به محیط داخلی می‌دهد. همین فاکتور باعث نوسان قیمت پارچه پرده‌ای برای فضای باز می‌شود.

رنگ‌بندی پارچه

درهرصورت رنگ‌بندی یکی از فاکتورهای تعیین‌کننده برای انتخاب پارچه پرده‌ای است. بهتر است رنگ انتخابی شما با رنگ‌بندی چیدمان محیط یا دکوراسیون داخلی همخوانی داشته باشد. رعایت این نکته ظریف به جلوه دوچندان پرده می‌افزاید.

متراژ پارچه

پیش از انتخاب پارچه پرده‌ای outdoor لازم است ابعاد فضای موردنظرتان را اندازه‌گیری کرده باشید. دانستن اعداد متراژ به خرید رضایت‌بخش و سریع‌تر کمک می‌کند.

معرفی بهترین پارچه پرده برای فضای باز

به‌طورکلی از میان طرح‌های پارچه پرده‌ای، طرح‌بندی خاصی برای انواع پارچه پرده‌ای اوتدور نمی‌توان پیشنهاد داد. درحالی‌که انواع جذابی از پارچه پرده‌ای مناسب این فضا می‌توانید سفارش بدهید که مشخصاً با توجه به جنسی که دارند، دسته‌بندی‌ شده‌اند:

پارچه حریر

انتخاب و خرید از میان طرح‌های پارچه پرده‌ای حریر یکی از گزینه‌های ارزان‌قیمت و البته پرطرفدار در بازار پرده مخصوص فضای باز است. این جنس پارچه در کنار جذابیت‌هایی که دارد فرم خود را در درازمدت حفظ می‌کند. درصورتی‌که مایل هستید از نور طبیعی بیشتری در محوطه باز لذت ببرید، پارچه‌های حریر گزینه مناسبی هستند. همچنین باید اضافه کنیم که پارچه حریر بیشتر جنبه تزئینی دارد تا خاصیت محافظتی از حریم شخصی.

نکته: توجه داشته باشید که پارچه پرده‌ای outdoor  برای انواع فضاهای باز مناسب است. بنابراین تنها فاکتوری که باید در نظر بگیرید، میزان ضخامت یا نازکی پارچه است که از فضای موردنظر شما در برابر تابش نور محافظت کند یا برعکس. همچنین مقاومت بالای پارچه در برابر عوامل طبیعی بسیار مهم است. توصیه می‌کنیم در فصل زمستان و روزهای یخبندان، پرده‌ها را بردارید.

مزایای خرید پارچه پرده‌ای اوتدور

با توجه به اینکه پارچه‌های پرده‌ای فضای باز ویژگی‌هایی مانند ضخامت و مقاومت بالا در برابر عوامل طبیعی و تغییرات آب‌وهوایی را دارند، درصورتی‌که مایل هستید از این ویژگی برای فضاهای داخلی ساختمان خود هم استفاده کنید، محدودیتی در انتخاب نخواهید داشت. کارشناسان ما در شرکت هنر و تجارت آسام راهنمایی‌های لازم را برای انتخاب پارچه پرده‌ای اوتدور مناسب تقدیم شما خواهند کرد.

کدام نوع پارچه پرده‌ای برای فضای باز مناسب نیست؟

در انتخاب پارچه پرده‌ای مخصوص فضای باز لازم است به جنس، ماندگاری و برند محصول توجه داشته باشید. ازآنجایی‌که این نوع پرده‌ها برای فضاهای باز نصب می‌شوند و بیشتر از هر پارچه دیگری در معرض نور خورشید و باد و باران هستند، لازم است محصولی را انتخاب کنید که ویژگی لطیف و نازک بودن را نداشته باشد. البته ممکن است مایل باشید از پرده به‌عنوان یک عنصر تزئینی استفاده کنید که نصب پرده‌های لطیف فقط برای بخشی از محوطه باز می‌تواند جذاب باشد.

مشاوره با آسام برای خرید انواع طرح‌های پارچه پرده‌ای outdoor

انتخاب یک پارچه پرده‌ای مناسب با تمامی شرایط ازجمله متراژ فضا، دکوراسیون و هارمونی با سایر اشیا، موقعیت موردنظر و پنجره، میزان بودجه، مدل مناسب و نحوه اندازه‌گیری صحیح و اصولی همگی مواردی هستند که رعایت درست آن‌ها می‌تواند به داشتن یک پارچه پرده‌ای برای فضای باز کمک کند. حال مشکل اینجاست که چگونه می‌توان تمامی این موارد را هنگام خرید پارچه پرده‌ای در نظر داشت؟؟

ازآنجایی‌که رعایت تمامی این اصول کار سخت و دشواری است و پیدا کردن یک برند معتبر و شناخته‌شده که کیفیت تضمین‌شده‌ای هم داشته باشد نیاز به تجربه دارد، تیم مشاوران حاضر در مجموعه آسام این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده‌اند که با دریافت مشاوره و راهنمایی از متخصصین این حوزه، یک انتخاب و خرید مطمئن داشته باشند.

قیمت پارچه پرده‌ای outdoor

قیمت پارچه پرده‌ای برای فضای باز به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ برای مثال پارچه‌های متراکم با ضخامت بیشتر (پنبه سنگین) قطعاً قیمت بالاتری دارند. همچنین رنگ‌های پرکاربرد‌تر مانند سفید و شیری قیمت ارزان‌تری نسبت به رنگ‌های خاص‌تر دارند. ما در آسام در تلاش هستیم با در اختیار قرار دادن اطلاعات موردنیاز در زمان انتخاب و خرید پارچه پرده‌ای اوتدور، کمک کنیم تا مسیر را با آگاهی کاملی طی کنید و درنهایت از خرید خود رضایت داشته باشید.

خرید محصولات