کاغذ دیواری راش

آلبوم African Queen III (8)

آلبوم Barbara Home I (10)

آلبوم Barbara Home II (6)

آلبوم Barbara Home III (10)

آلبوم Brick Lane (14)

آلبوم Club (6)

آلبوم Concrete (6)

آلبوم Etro I (5)

آلبوم Etro II (3)

آلبوم Factory IV (11)

آلبوم Filigrano (5)

آلبوم Florentine III (8)

آلبوم Highlands (7)

آلبوم Kids World (12)

آلبوم Trianon XIII (7)

آلبوم Vincenza (6)

درباره برند راش آلمان

شرکت راش تولید‌کننده کاغذ دیواری راش آلمان در سال ۱۸۶۱ تأسیس شد. در اوایل سال ۱۹۱۰، شبکه های بین المللی اولیه آن با دفاتر طراحی در پاریس، لندن و کپنهاگ ایجاد شد. در دهه ۱۹۲۰ انجمن هایی با هنرمندان و طراحان مشهور ایجاد شد. این سنت امروز نیز ادامه دارد و این برند هنوز هم در جذب شرکای خلاق مشهور موفق است تا در تولید کاغذ دیواری با کیفیت بالا با آنها همکاری کنند.
از قرن نوزدهم، مردم از کاغذ دیواری برای انتقال زیبایی به خانه‌های خود استفاده می کردند. برند راش یکی از پیشگامان این دوره است و میراث شیک و لوکس آن، بیش از ۱۵۰ سال است که هنر و زیبایی را برای دیوارهای منازل در سراسر دنیا تلفیق کرده است. اکنون این شرکت توسط نسل پنجم خانواده راش اداره می شود. مدیران فعلی محصولات کاغذ دیواری راش آلمان، پسرعموهایی هستند که به سنت آغاز شده توسط بنیانگذاران شرکت در سال ۱۸۶۱ ادامه می دهند؛ یعنی به اتاق ها شخصیتی فردی می بخشند و با افزودن زیبایی و عشق به اتاق ها آنها را به مکان های مطلوب تبدیل می کنند.
این برند همیشه برای کیفیت بالا، طراحی پیچیده و پیگیری مداوم آخرین فناوری‌ها و پیشرفت ها در هنر کاغذ دیواری در صدر پیشتازان ایستاده است. این برند تمامی ترندهای روز دنیا را در نمونه کارهای خود موردآزمایش قرار می‌دهد. زیرا این تحولات برای این برند به عنوان تابلوهای راهنما عمل می‌کنند تا دوستداران طبیعت، طرفداران کلاسیک، هیپسترهای مدرن، دوستداران فرهنگ رایج و کسانی که دوست دارند همه چیز زیبا باشد، بتوانند به سرعت و به راحتی کاغذ دیواری مناسب خود را پیدا کنند.
“برای مدرن ترین و موثرترین دیوارپوش ها” وعده ای بود که در سال ۱۹۰۰ پوسترهای راش را زیبا کرد – و امروز هم صادق است. این فلسفه با همکاری با یک تیم قوی متشکل از ۳۵۰ کارمند در دفتر مرکزی در برامشه، همچنان با تعهد و اشتیاق زیاد ترویج می‌شود. گروه راش همچنین دارای کارخانه‌های تولید دیگری در لهستان و اوکراین و همچنین دفاتری در روسیه، بلژیک، هلند، فرانسه، بریتانیا، چین و اوکراین است.
کاغذ دیواری راش آلمان دارای مهر و موم مخصوص به خود است تا نشانه ای از اشتیاق این برند را به کار و محصولاتشان نشان دهد. بخشی از ساختمان اداری شرکت، نماد شجاعت در امتحان کردن فناوری ها و تحولات جدید، باور هرگز تسلیم نشدن و اعتقاد راسخ به محصول است. این نماد همچنین نشان دهنده پیوند بین سنت و مدرنیته است – پایه‌هایی که موفقیت این تولید‌کننده کاغذ دیواری از ابتدا بر آن بنا شده است.

تقسیم بندی راش

طعم، سبک و هیجان نام سه بخش است که ساختار طیف کاغذ دیواری راش آلمان را تشکیل می دهد. این بخش‌ها وضوح، سادگی و سهولت در تصمیم‌گیری را به مشتریان ارائه می‌دهند و فروشندگان و پیمانکاران را قادر می‌سازند تا مشاوره بهتری ارائه دهند.
بخش طعم، یادآور زیبایی برای همه، در همه زمان ها – برای افراد در هر سنی، دوستداران سنت یا مدرنیته، خانه های مدرن یا گنجینه های قدیمی است. مضامین آن به راحتی قابل درک و ترکیب هستند. آنها با الگوهای آشنا و جلوه های ظریف بازی می کنند و شامل الگوهای گل‌های باشکوه، چاپ‌های واقعی و دایره‌های مدرن است که نه تنها روی کاغذ دیواری ‌ها، بلکه بر روی پارچه‌های تزیینی نیز دیده می‌شوند.
بخش سبک، متضمن لذت بخشی اتاق ها است. اشیا در این برند به‌طور فوق‌العاده ای درخشان به نظر می‌رسند. رنگ های پر زرق و برق مانند مس، نقره ای و طلایی بر روی دیوارها برجسته می شوند. و مجموعه‌هایی از این برند با بهترین مواد، تداخل رنگ‌ها و تکه‌های منحصر به فرد و فوق‌العاده بیننده را مسحور می کنند.
ایده فروش این برند بسیار جالب است: ما زیباترین لحظات زندگی را به اتاق ها هدیه می کنیم – بعد سومی را به خانه شما اضافه می کنیم. ما زیبایی را با احساس و درک به زندگی شما می بخشیم. مردم زیبایی را در چیزهایی می یابند که دوست دارند و به عنوان یک برند مصرف کننده حساس، راش متعهد شده است که به مردم کمک کند تا زندگی خود را با زیبایی و شادی تجهیز کنند.

طرح‌های کاغذ دیواری راش آلمان

راش برای حفط اصالت استانداردهایی را برای خود تعیین کرده و در حال دستیابی به معیارهای جدیدی در هنر تولید کاغذ دیواری آلمانی است. راش با سنت دیرینه خود در حوزه کاغذ دیواری، طرح های غیر معمول و مدرن را ابداع می کند. در تولید کاغذ دیواری، این شرکت خانوادگی به دنبال یک رشته خاص است. این موضوع به آنها اجازه می‌دهد تا جزو معدود برندهای ممتازی باشد که می‌تواند وارد حریم خانه شما شود و با محصولات خود شما را شگفت زده کند.
طرح و نقش های این برند کاغذ دیواری در چهار استودیو طراحی بین المللی ایجاد می شود. دستیابی به طیف گسترده ای از علاقه مندان به طراحی، اما تعصب نداشتن در مورد هر یک از طراحی ها، چالشی است که راش در مدیریت کسب و کار خود با آن مواجه است.

کاغذ دیواری های راش به دلیل کیفیت عالی و طراحی پیچیده در سطح بین المللی شناخته شده اند.

کاغذ دیواری راش آلمان

لحظه‌های زیبا به فضا و زمان نیاز دارند. کاغذ دیواری‌ها آثار هنری کوچکی هستند که می توانند هر اتاق را با یک تجربه لمس تزئین کنند و بیننده را مسحور کنند. در این میان، کاغذ دیواری راش آلمان، با ارائه طرح‌هایی نشات گرفته از طبیعت، مرزها را در می‌نوردد و در میان سنت‌های هر فرهنگی رسوخ می‌کند.
برای مشاهده انواع طرح های بکر و زیبای کاغذ دیواری راش آلمان ، با کارشناسان مجموعه آسام ، تماس حاصل کنید.‌

خرید محصولات