آلبوم African Queen III

Crocodiles Leather

1
طرح اصلی:Crocodiles Leather design نوع سطح: ‌ بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر
انتخاب گزینه‌ها این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

Fur

طرح اصلی:Fur design نوع سطح: ‌ بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود

Leather Plain

طرح اصلی:Leather Plain design نوع سطح: ‌ بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر مربع)

Leaves

طرح اصلی:Leaves design نوع سطح: ‌ بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر مربع) (non-woven)

Ostrich Leather

طرح اصلی:Ostrich Leather design نوع سطح: ‌ بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر

posters

طرح اصلی:Posters design نوع سطح: ‌ بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) مشخصه‌ها: ثبات نوری مناسب، قابل شستشو، قابلیت چسباندن روی دیوار چسب خورده، قابلیت

Wood

طرح اصلی:Wood design نوع سطح: ‌ بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر مربع) (non-woven)

Zebra Stripes

طرح اصلی:Zebra Stripes design نوع سطح: ‌ بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر مربع)

گیاهان و جانوران شایسته ی حفاظت و صنایع دستی هنری آفریقایی الهام‌بخشِ این کاغذدیواری‌های شگفت‌انگیز نبافته آلبوم African queen lll هستند. پوست فیل، چرم شترمرغ و کروکودیل یا خز غزال احساس یک سافاری خانگی را به شما انتقال میدهند. ترکیب خلاقانه‌ای از چوب و طرح‌های قومی با ظاهر پارچه هستند که مجموعه را تکمیل می‌کنند.

آفریقا زیباترین جنبه خودش را در نقاشی‌های دیواری هم به رُخ می‌کشد. گورخرها با راه‌راه‌های فریبنده خودشان، چه بخشی از گله و چه تنها، با نگاه مستقیمشان به بیننده؛ غروب دشت‌ها و تصویر هنری و شعر مانند یک شیر، زرافه و خانواده‌ای از فیل‌ها, هر نقاشی دیواری، زیبایی آفریقا را مستقیماً به خانه ی شما می آورد.

رنگ‌های طبیعی و آرام‌بخش مثل سفید، بژ، طوسی و قهوه‌ای با طیف وسیعی از فام‌ها (سایه‌ها) مجموع رنگها را توصیف می‌کند. با طلایی درخشان مقدار سخاوتمندانه‌ای از زرق و برق را به کلکسیون خود اضافه کنید و با رگه‌های ظریف و رنگارنگ، لهجه‌های گوناگون را اضافه کنید.

طرح کارشده کاغذ دیواری آلبوم african queen

پوستِ مصنوعی خزنده

حالا شما می‌توانید از چاپ چرم کروکودیل افسانه‌ای، که زینت‌بخش دیوارهای شماست، لذت ببرید. شبیه‌سازی بی‌عیب و نقصی از پوست منحصربه‌فرد، که طرح خیره‌کننده‌ای را روی دیوار، به‌علاوه حسی جذاب، فردی و ناشناخته به هر اتاق اضافه می‌کند.

 جذاب و منحصربه‌فرد

یکی از ظریف‌ترین و استثنائی‌ترین چرم‌ها برای دیوارهای شما طرح پوست شترمرغ میباشد. کاغذدیواری نانوُون (نبافته)  آلبوم African queen lll نیز به لطف بافت خاصی که دارند بر روی دیوار شما جلوه‌گری می‌کنند.

پازل چوبی

مربع‌هایی در اندازه‌های مختلف با ظاهر رویایی چوبی تصویری از آرامش خلق می‌کنند. به ‌لطف دانه‌های چوبی (بافت چوب‌مانند)، سایه‌ها برای خلق سریعِ ظاهری شگفت‌انگیز و طبیعی در خانه‌تان، حقه‌های بصری ذهنی ایجاد می‌کنند.

طرح کارشده کاغذ دیواری آلبوم african queen

مراقب راه‌راه‌های گورخری باشین!

این کاغذدیواری‌های نانوون (نبافته) ثابت می‌کنند که ناشناختگی و راحتی می‌تواند دست در دست هم باشند، همانطور که خز گورخر ترکیب هر دو را با هم دارد. این پوشش به‌خاطر رنگ‌های زنده و بافت منحصر به فردش، درست شبیه پوشش اصلی پوست گورخر است. چرا از یه حال و هوای آفریقایی و فضای لوکس در خانه خودتان لذت نبرید؟

پنهان زیر بوته‌ها

نقش برگ‌های عجیب و غریبی را که در سرتاسر دیوارهای شما به وفور رشد می‌کند، حس کنید. طیف وسیعی از برگ‌ها، بزرگ‌تر از معمول به نمایش درآمدند و به لطف سایه‌روشن‌های درخشان، می‌توانند جلوه چشمگیری داشته باشند. اما آن چیزی که زیر بوته‌ها پنهان شده است چیست؟ بله، نقش یک گورخر!

هنر بافندگیِ آفریقایی

لازم به گفتن نیست که یک کلکسیون آفریقایی با ظاهر قومی اصیل باید طرح‌های پارچه‌ای هندسی داشته باشد این کاغذ دیواری‌های نانوُون (نبافته) آلبوم African queen lll نشان‌دهنده سوزن‌دوزی‌های پُر نقش و نگاری برای خلق طرح‌های شگفت‌انگیز در انواع رنگ‌هاست.

طرح کارشده کاغذ دیواری آلبوم african queen

پوست ضخیم باوقار

اکنون چرم مصنوعی بی‌عیب‌ونقص هم برای دیوارها موجود است. سطح ریزبافت سبز مایل به خاکستری پوست نرم فیل را به یاد می آورد. بافت منحصربه‌فرد ولی طبیعی و افسارگسیخته این رنگ یک‌دست به شما اجازه می‌دهد که به آسانی آن را با طرح‌های دیگر این کلکسیون ترکیب کنید.

به خونه خودتون حال و هوای دنج بدهید

طرح افسانه‌ای این آلبوم از پوشش غزال‌های آفریقایی الهام گرفته شده است. این کاغذ دیواری‌ های نانوُوِن (نبافته) هر اتاقی را تبدیل به بهشتی شگفت‌انگیز می‌کند. این کاغذدیواری‌های تک‌رنگ، چه در ترکیب با طرح دیگر و چه به تنهایی، روی دیوارهای شما تأثیر گذارند و گرمای دنجی به آنها میدهند.

منظره نفس‌گیر طبیعی

در قسمت‌های بِکر آفریقا طلوع و غروب خورشید همچنان ما را با منظره‌های سحرآمیز جادو می‌کند. غروب‌های زیبا را  با این نقاشی‌های دیواری به خانه خودتان بیاورید درحالی‌که خورشیدِ در حال غروب، دشت‌های آفریقا را غرق در نوری به رنگِ سرخ طلایی (رُزگُلد) می‌کند تا ظاهری جادویی به آن بدهد، از دیدن این طرح ها در کاغذ دیواری اتاقتان لذت ببرید. برای مشاهذه . مشاوره در مورد این آلیوم میتوانید با کارشناسان ما در آسام نماس بگیرید.

ادامه مطلب نمایش کمتر
خرید محصولات