طرح‌های کاغذ دیواری داماسک

Baroque

طرح اصلی:Baroque design نوع سطح: ‌ بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) مشخصه‌ها: ثبات نوری مناسب، قابل شستشو، قابلیت چسباندن روی

Baroque

طرح اصلی: Baroque نوع سطح: ‌ ساده جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود

Damask

طرح اصلی: Damask جنس: بدون بافت ۱۳۰ گرم مشخصه‌ها: مقاوم در برابر آتش، ضد ضربه، قابل شستشو نقاط تمایز: جدید و در بسته بندی

Damask design

طرح اصلی: نقش مایه شاخه ها و گل جنس: چاپ لیزری روی پارچه بی بافت (non-woven) مشخصه‌ها: قابل شستشو, مقاوم در برابر آتش,

damask design

طرح اصلی: نقش مایه شاخه ها و گل جنس: قابل شستشو, مقاوم در برابر آتش, ضد شوک مشخصه‌ها: قابل شستشو, مقاوم در برابر

Glamour

طرح اصلی: Glamour نوع سطح: ‌ ساده جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر مربع) (non-woven)

Opulent

طرح اصلی:Opulent design نوع سطح: ‌ بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) مشخصه‌ها: ثبات نوری مناسب، قابل شستشو، قابلیت چسباندن روی دیوار چسب خورده،

Ornaments

طرح اصلی: Ornaments نوع سطح: ‌بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰۶ سانتی متر در ۱۰ متر انطباق طرح: ۶۴ سانتی متر

reef damask design

طرح اصلی: نقش مایه شاخه ها و گل نوع سطح: ‌ ساده جنس: بی بافت (non-woven) با چاپ دوبل مشخصه‌ها: قابل شستشو, مقاوم در

Velvet Effect

طرح اصلی:Velvet Effect design نوع سطح: ‌ بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) مشخصه‌ها: ثبات نوری مناسب، قابل شستشو، قابلیت چسباندن

چگونه با کاغذ دیواری داماسک در حافظه مهمانان خود ثبت شویم!

تصور کنید پا به خانه یا محیطی می‌گذارید که از دیدن دکوراسیون داخلی و چیدمان کلاسیک منحصربه‌فرد آن غرق در حیرت و تحسین می‌شوید. این حیرت زمانی به اوج خود می‌رسد که متوجه می‌شوید حتی برای نصب کاغذ دیواری یا لباس دیوارها هم فکر شده، عمل کرده‌اند و باکمی پرس‌وجو و دقت به نقوش خیره‌کننده و طرح‌های منحنی خوش‌نگار روی کاغذ متوجه می‌شوید که تزئین دیواری آن، نوعی کاغذ دیواری معروف به کاغذ دیواری داماسک است.

امروزه طرح‌های داماسک کاغذ دیواری به یکی از تأثیرگذارترین جلوه‌های بصری تبدیل شده است و بسیاری از طرفداران دکوراسیون کلاسیک یا ویکتوریایی تمایل ویژه‌ای به اجرای این نوع دیوارپوش برای دیوارهای منزل یا ساختمان خود دارند. آسام به پشتوانه هنر زیباشناسی و تجربه سالیان، با گردآوری آلبوم کاملی از بهترین نمونه‌های کاغذ دیواری لاکچری طرح داماسک از برندهای پرکار ترک و اروپایی، راهنمای شما در مسیر اجرا و خرید کاغذ دیواری است.

آشنایی با کاغذ دیواری داماسک

کاغذ دیواری DAMASK، در دسته‌بندی کاغذ دیواری‌های لاکچری قرار دارد و قدمت آن به 300 سال پیش بازمی‌گردد. زمینه این نوع دیوارپوش مجلل، ترکیبی از گل و شاخه و برگ است که نمونه آن در طبیعت واقعی وجود ندارد. تمامی الگوهای کاغذ دیواری طرح داماسک، جلوه‌ای بسیار چشم‌نواز، لوکس و اشرافی دارند و عموماً برای افزایش زیبایی کلاسیک همه یا بخشی از فضا انتخاب می‌شوند.

چه فضاهایی برای اجرای کاغذ دیواری طرح داماسک مناسب است؟

با توجه به همه‌پسند بودن طرح‌های کاغذ دیواری، مخصوصاً تلاش طراحان داخلی برای عرضه سبک‌های ساده و مینیمال این محصول، شما می‌توانید برای فضاهای متفاوتی این کاغذ دیواری را استفاده کنید.

مناسب برای اتاق‌خواب

نقوش تماشایی و چشم‌نواز کاغذ دیواری DAMASK بهترین حال را به فضای اتاق‌خوابتانمتناسب با طرح های کاغذ دیواری اتاق خواب می‌بخشد. پیشنهاد کارشناسان آسام برای افزایش شادی و طراوت اتاق‌خواب، انتخاب رنگ‌های تند و زنده‌تر این نوع کاغذ دیواری است. البته که دقت به ابعاد اتاق برای انتخاب طرح مناسب لازم است.

مناسب برای اتاق نشیمن و پذیرایی

این دو فضا عموماً به دلیل حضور همه افراد با سلیقه‌های متفاوت، به سلیقه و توجه بیشتری در دکوراسیون داخلی نیاز دارد. شما با انتخاب بهترین طرح‌های کاغذ دیواری داماسک، به‌راحتی می‌توانید یک فضای صمیمی و گرم یا اشرافی و کلاسیک خلق با توجه به طرح های کاغذ دیواری پذیرایی کنید.

توجه کنید که در زمان انتخاب طرح کاغذ دیواری حتماً به نوع مبلمان و چیدمان نشیمن یا پذیرایی خود دقت داشته باشید.

بنا بر توصیه اهالی فن، بهترین حالت اجرای کاغذ دیواری طرح داماسک، انتخاب یک دیوار (دیوار شاخص) برای نصب کاغذ دیواری است. با توجه به جلوه بصری دوچندان طرح‌های این محصول، شما می‌توانید در کنار اجرای طرح های کاغذ دیواری ساده برای سایر دیوارها، تأثیرگذاری فضا را بیشتر کنید.

مناسب برای سرویس بهداشتی

شما می‌توانید طرح‌های ساده‌تر کاغذ دیواری طرح داماسک را برای فضاهایی مانند سرویس بهداشتی یا حمام انتخاب کنید. البته بهتر است پیش از خرید حتماً از طرح های کاغذ دیواری قابل شست‌وشو در دیوارپوش برای این نوع فضاها دیدن و اطمینان پیدا کنید.

مناسب برای آشپزخانه

پیشنهاد ما به شما برای انتخاب کاغذ دیواری داماسک مناسب آشپزخانه، انتخاب الگوها یا طرح‌های کوچک برای فضای آشپزخانه و هماهنگ با سایر اجزای آن مهم است.

مناسب برای دفتر کار یا محیط‌های اداری

اجرای این نوع کاغذ دیواری برای محیط کاری یک حرکت جسورانه به‌یادماندنی است. شما با انتخاب کاغذ دیواری DAMASK به عنوان کاغذ دیواری دفتر کار نشان می‌دهید که روحیه ماجراجو، جدی و مجلل پسندی دارید. بنابراین فضای محیط کار خود را به فضایی خاص و تأثیرگذار تبدیل خواهید کرد. برای شروع، رنگ طلایی و مشکی از طرح‌های داماسک را پیشنهاد می‌دهیم.

نکات مهم در انتخاب کاغذ دیواری DAMASK

اگر اولین بار است که قصد خرید کاغذ دیواری داماسک را دارید، بد نیست با در نظر گرفتن نکات زیر برای خرید اقدام کنید:

سبک دکوراسیون

توجه داشته باشید که این سبک کاغذ دیواری برای دکوراسیون کلاسیک مناسب است. دلیل آن وجود طرح گل‌وبته‌ای و اشکال هندسی با رنگ‌های طلایی، مشکی و نقره‌ای است که جلوه لوکس و اشرافی به فضا می‌بخشد.

اندازه فضای داخلی

اگر فضای انتخابی شما برای این نوع کاغذ دیواری، بزرگ است، به سراغ کاغذ دیواری با نقوش پیچیده و ظریف بروید. اما فضاهای کوچک بهترین گزینه برای اجرای کاغذ دیواری با الگوهای ساده و مینی مالیستی هستند.

نور طبیعی

یکی از ویژگی‌های جذاب کاغذ دیواری طرح داماسک، درخشنده و لغزنده بودن آن است. بنابراین قابلیت بازتاب نور خوبی دارد. توصیه می‌کنیم اگر فضای کم‌نور یا با نور طبیعی دارید، از کاغذهای رنگ روشن و درغیراینصورت از کاغذهای رنگ تیره استفاده کنید.

کیفیت کاغذ دیواری

انتخاب یک کاغذ دیواری باکیفیت از برند معتبر این اطمینان خاطر را به شما می‌بخشد که محصولی با ماندگاری طولانی و کمترین آسیب را برای فضای خود در نظر گرفته‌اید. ازاین‌رو ما در مجموعه آسام، از شما دعوت می‌کنیم نگاهی به آلبوم برندهای مطرح کاغذ دیواری طرح داماسک داشته باشید.

معرفی طرح‌های کاغذ دیواری داماسک

به‌طورکلی این نوع کاغذ دیواری در سه طرح وارد بازار عرضه شده است:

  • طرح کاغذ دیواری ساده- مناسب برای فضاهایی که نباید در آرامش و یکدستی فضا خللی ایجاد شود ولی زیبایی و لوکس بودن طرح همچنان مهم است.
  • طرح‌های کاغذ دیواری برجسته این طرح کاغذ دیواری عموماً برای فضاهایی که یک دیوار شاخص دارند بسیار جذاب و مناسب است.
  • طرح‌های کاغذ دیواری پتینه طرح پتینه روی کاغذ دیواری سبک داماسک می‌تواند انقلابی در طرح‌های خاص کاغذ دیواری باشد. از این طرح برای فضاهای لوکس، سالن تشریفات و لابی هتل و سالن یوگا می‌توانید استفاده کنید.

مزایای خرید طرح‌های داماسک کاغذ دیواری

با انتخاب کاغذ دیواری داماسک از مزایای چشمگیر زیر بهره‌مند خواهید شد:

  • ایجاد جلوه‌ای مجلل و باشکوه در فضای داخلی
  • تبدیل فضای داخلی به مکانی زیبا و چشم‌نواز
  • ایجاد نقطه کانونی در فضای داخلی
  • پوشاندن عیوب دیوار
  • عایق صوتی و حرارتی دیوار

چه رنگ‌هایی برای کاغذ دیواری DAMASK مناسب هستند؟

شاید کمی برایتان عجیب باشد که کاغذ دیواری طرح داماسک حتی با اختصاص چندرنگ، می‌تواند جلوه بصری تمام‌عیاری در فضای موردنظر شما داشته باشد:

رنگ نقره‌ای

با انتخاب رنگ نقره‌ای برای این سبک کاغذ دیواری، رابطه خود را با دکوراسیون سبک مدرن حفظ خواهید کرد. با توجه به محبوبیت این رنگ، می‌توانید مطمئن باشید که کاغذ دیواری داماسک نقره‌ای هم طرفداران خود را پیدا خواهد کرد.

رنگ طلایی

رنگ طلایی قطعاً یکی از باشکوه‌ترین رنگ‌ها در دکوراسیون داخلی است. اگر کاغذ دیواری با رنگ طلایی را انتخاب می‌کنید بهتر است با یکی از اجرای چیدمان یا دکوراسیون شما همخوانی داشته باشد. استفاده از رنگ طلایی در کاغذ دیواری به روشن‌تر شدن محیط کمک می‌کند و اگر فضای موردنظر کوچک باشد، به‌خوبی می‌توانید با انتخاب این رنگ برای کاغذ دیواری، فضای بزرگ‌تری خلق کنید.

طرح‌های چندرنگ

با انتخاب کاغذ دیواری داماسک دورنگ می‌توانید دکوراسیون مدرن و جذابی داشته باشید. به‌طورکلی در کنار کاغذ دیواری طرح داماسک تک‌رنگ که فضای سنگین و خاصی به محیط می‌بخشد، کاغذ دیواری‌های چندرنگ ظاهر مدرن و منحصربه‌فردی ایجاد می‌کنند.

مشاوره خرید از آسام

ازآنجایی‌که می‌خواهید یکی از انواع کاغذ دیواری لاکچری را انتخاب کنید، بهترین کار مشورت گرفتن از اهالی فن است. کارشناسان ما در شرکت هنر و تجارت آسام باافتخار آماده هستند تا مناسب‌ترین راهنمایی را متناسب با انتخاب شما ارائه دهند. کافی است پیش از نهایی کردن خریدتان، از مشاورین مجموعه بخواهید به‌تناسب بودجه، ابعاد و متراژ فضا و طرح موردنظر توصیه‌های کارشناسی را تقدیم شما کنند.

قیمت کاغذ دیواری داماسک

برای خرید کاغذ دیواری موردنظرتان قطعاً به قیمت محصول هم توجه می‌کنید. ما در مجموعه آسام با توجه به فاکتورهای مشخصی ( تعداد رول، کیفیت و برند محصول، طرح و رنگ) قیمت نهایی را برای خرید بهترین کاغذ دیواری داماسک مشخص خواهیم کرد. خرید به‌یادماندنی و رضایت‌بخشی را برایتان آرزومندیم!

خرید محصولات