کاغذ دیواری طرح سنگ

Concrete poster

طرح اصلی: Concrete poster نوع سطح: ‌بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۵۰ سانتی متر در ۳ متر ابعاد پستر : ۳۰۰

Concrete tiles taupe

طرح اصلی: concrete tiles, taupe نوع سطح: ‌بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در ۰.۵۳ متر (حدود ۵ متر مربع)

Stone optic light grey

طرح اصلی: Metal plates with rust in used-design, brown, copper نوع سطح: ‌بافت‌دار جنس: بی بافت (non-woven) ابعاد هر رول: ۱۰.۰۵ متر در

سفر به سرزمین اعجاز با خرید کاغذ دیواری طرح سنگ

با ظهور فناوری‌های جدید در دکوراسیون داخلی، کمتر کسی را می‌توان سراغ داشت که مایل باشد برای دکوراسیون دیوارهای داخلی از متریال سنگین و هزینه‌برداری مانند سنگ استفاده کند. طرفداران انواع دیوارپوش، به جای استفاده از متریال سنگ واقعی، مایل هستند به سراغ کاغذ دیواری طرح سنگ بروند و بدین ترتیب هم در تأمین نیروی انسانی بیشتر و درنتیجه افزایش هزینه، مدیریت درستی داشته باشند و هم در نوآوری برای زیباسازی فضای داخلی ساختمان، گام‌های مؤثر و مفیدی بردارند. آسام، همسو با این تغییرات تأثیرگذار، موفق شده است ضمن واردات بهترین برندهای ترک و اروپایی کاغذ دیواری، طرح‌های جذابی از کاغذ دیواری با طرح سنگ را در یک آلبوم کامل، تقدیم مشتریان خود کند.

معرفی بهترین فضا برای اجرای کاغذ دیواری طرح سنگ

خبر خوب این است که دست شما برای نصب این سبک کاغذ دیواری کاملاً باز است و می‌توانید در فضاهای متفاوت که در ادامه توضیح داده می‌شود، کاغذ دیواری انتخابی خود را اجرا کنید:

مناسب برای آشپزخانه/ سرویس بهداشتی/ حمام

با توجه به همخوانی متریال سنگ با محیط آشپزخانه، اولین گزینه پیشنهادی ما برای نصب این نوع کاغذ دیواری، آشپزخانه است. شما می‌توانید تمامی دیوارهای آشپزخانه را با انتخاب بهترین کاغذ دیواری طرح سنگ، خوش نماتر کنید و از هارمونی ایجادشده با سایر عناصر محیط لذت ببرید. فضاسازی حمام و سرویس بهداشتی هم پیشنهادهای بعدی است. البته توجه داشته باشید که هر سه محیط به کاغذ دیواری مقاوم در برابر رطوبت و همچنین قابل‌شست‌وشو نیاز دارند.

مناسب برای پذیرایی

اگر طرفدار طرح سنگ برای سالن پذیرایی هستید توصیه می‌کنیم حتماً به سبک دکوراسیون این فضا دقت کنید. نزدیک‌ترین ارتباط فضایی دکوراسیون با کاغذ دیواری از طرح سنگ، سبک دکوراسیون مینی مال یا مدرن است. بنابراین طرحی که برای کاغذ دیواری پذیرایی خود انتخاب می‌کنید به نحوی با ترکیب چیدمان، رنگ و حتی ابعاد مبلمان شما باید همخوانی داشته باشد.

مناسب برای پشت تلویزیون

جلوه ظاهری، درخشندگی و عظمتی که طرح سنگ به همراه دارد، آن را به گزینه‌ای عالی برای دیوار پشت تلویزیون تبدیل کرده است. شما می‌توانید برای فضاسازی بهتر تی وی روم، مخصوصا برای دیوار شاخص، به دلیل سادگی در کنار جذابیت ویژه کاغذ دیواری طرح سنگ، این طرح را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که کاغذ دیواری پشت تلویزیون نباید باعث انحراف توجه حاضرین از تلویزیون شود. بنابراین طرح سنگ سفید مرمر می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

مناسب برای اتاق‌خواب

ممکن است مایل باشید برای یک‌بار هم که شده طرح سنگ را برای دیوارهای اتاق‌خواب در نظر بگیرید. توصیه ما برای تأثیرگذاری دو چندان کاغذ دیواری طرح سنگ، اجرای این سبک روی یک دیوار و نصب کاغذ دیواری ساده برای سایر دیوارهاست.

همچنین می‌توانید بادرنظر گرفتن میزان رنگ به‌کاربرده شده در چیدمان اتاق‌خواب، از انواع طرح‌های ساده یا پیچیده نمای سنگی برای کاغذ دیواری اتاق خواب استفاده کنید. البته فراموش نکنید که در نظر گرفتن هارمونی و پالت رنگی در این زمینه اهمیت زیادی دارد و به فضاسازی هرچه بهتر اتاق‌خواب‌تان کمک می‌کند.

کاغذ دیواری سنگ برای کدام سبک دکوراسیون مناسب است؟

این سبک کاغذ دیواری عموماً برای همه سبک‌های دکوراسیون و مبلمان مناسب نیست. کارشناسان ما در مجموعه آسام بهترین سبک دکوراسیون را برای اجرای کاغذ دیواری از طرح سنگ، سبک مدرن و مینیمال معرفی می‌کنند؛ به‌عنوان نمونه مبلمان سبک آل دارید، این طرح کاغذ دیواری بر زیبایی چیدمان محیط شما اضافه می‌کند. همچنین در کنار قالی مدرن و پرده ساده، کاغذ دیواری طرح سنگ به‌خوبی همخوانی دارد.

عناصر دکوراسیون هماهنگ با کاغذ دیواری از طرح سنگ

دست شما برای ایجاد هارمونی بین عناصر چیدمان داخلی و این سبک کاغذ دیواری باز است. تنها نکته مهمی که نباید از قلم بیندازید، پالت رنگی انتخابی برای دکوراسیون شماست. هرچه هارمونی رنگ بین اجزای دکوراسیون و کاغذ دیواری بیشتر باشد، فضای به‌مراتب تماشایی، تأثیرگذار و عمیق‌تری خلق خواهید کرد.

نکات مهم پیش از انتخاب طرح‌های کاغذ دیواری

برای رضایت‌بخش بودن خرید کاغذ دیواری، لازم است نکات زیر را پیش از نهایی کردن خرید در سایت آسام به خاطر بسپارید:

 • طرح و ایده موردنظر برای کاغذ دیواری
 • سبک دکوراسیون داخلی
 • توجه به رنگ‌بندی و پالت رنگی چیدمان محیط
 • متراژ و ابعاد محیط
 • اهمیت کیفیت و برند تولیدکننده کاغذ دیواری طرح سنگ
 • اهمیت قابلیت تمیزکاری و قابل‌شست‌وشو بودن

توجه داشته باشید که کاغذ دیواری قابل شستشو طرح سنگ، ضد خش، کاغذ دیواری PVC درجه‌یک و مواد غیر سمی و با قابلیت جابجایی بدون آسیب رسیدن به دیوار باشد.

تنوع طرح در کاغذ دیواری طرح سنگ

با انتخاب هریک از طرح‌های متنوع  کاغذ دیواری  در لیست زیر، می‌توانید آنچه را که در ذهن دارید، به‌خوبی پیاده کنید:

 • طرح سنگ گرانیت– این طرح سنگ برای یک یا نهایتاً دو دیوار مناسب است و جلوه دوچندانی به فضا می‌بخشد. توصیه می‌کنیم دیوارهای دیگر را با کاغذ دیواری ساده بپوشانید.
 • کاغذ دیواری سه‌بعدی با طرح سنگ (برجسته)- طرح‌های کاغذ دیواری برجسته محبوبیت زیادی بین طرفداران این سبک کاغذ دیواری دارد. برای تأثیرگذاری و جلوه بیشتر، دیوار پشت تلویزیون یا دیوار پشت مبلمان را برای اجرای این طرح کاغذ در نظر بگیرید.
 • طرح سنگ مرمر– طرح مرمر به دلیل ساختار یکپارچه‌ای که دارد چشم شما را به نقاط دیگر منحرف نمی‌کند. به همین دلیل پیشنهاد ما برای اجرای این طرح، دیوار پشت تلویزیون است. عموماً، رنگ مرمر سفید بهترین انتخاب خواهد بود.
 • طرح سنگ آنتیک– این طرح به دلیل خاصیت سه‌بعدی یا برجسته بودن، به‌خوبی حس استفاده از سنگ آنتیک واقعی را منتقل می‌کند. از کاغذ دیواری طرح سنگ آنتیک عموماً برای دیوار شومینه، پشت تلویزیون یا مبلمان استفاده می‌کنند.
 • طرح سنگ اسلب– کاغذ دیواری طرح سنگ اسلب، به دلیل وجود رگه‌هایی طلایی یا نقره‌ای در زمینه طرح، گزینه بسیار مناسبی برای دکوراسیون مدرن به شمار می‌رود. اگر مبلمان لوکس و اشرافی استفاده می‌کنید، کاغذ دیواری لاکچری طرح سنگ اسلب بهترین گزینه برای بهبود فضاسازی محیط شماست.
 • طرح چندرنگ– ویژگی چندرنگ بودن کمک می‌کند تا بتوانید این طرح را برای فضاهایی که تنوع رنگی زیادی دارند (مانند آشپزخانه بالای شومینه) انتخاب کنید.

مزایای نصب کاغذ دیواری از طرح سنگ کدام‌اند؟

در ادامه بهتر دانستیم با ویژگی‌های مثبت کاغذ دیواری طرح سنگ بیشتر آشنا شوید:

 • قابلیت شست‌وشوی بسیار بالا
 • مقاومت مناسب در برابر نور مستقیم خورشید
 • بهترین و اقتصادی‌ترین جایگزین سنگ برای نمای داخلی ساختمان
 • تنوع برند
 • این طرح کاغذ دیواری نه چشم را خسته می‌کند و نه در بازار پرشتاب مد، اعتبار خود را از دست می‌دهد.

مشاوره خرید از آسام

ازآنجایی‌که یکی از انواع کاغذ دیواری لاکچری را می‌خواهید انتخاب کنید، بهترین کار مشورت گرفتن از اهالی فن است. کارشناسان ما در شرکت هنر و تجارت آسام باافتخار آماده هستند تا مناسب‌ترین راهنمایی را متناسب با انتخاب شما ارائه دهند. کافی است پیش از نهایی کردن خرید خود، از مشاورین مجموعه بخواهید به‌تناسب بودجه، ابعاد و متراژ فضا و طرح موردنظر توصیه‌های کارشناسی را تقدیم شما کنند.

قیمت کاغذ دیواری طرح سنگ

برای خرید کاغذ دیواری موردنظرتان قطعاً به قیمت محصول هم توجه می‌کنید. ما در مجموعه آسام با توجه به فاکتورهای مشخصی ( تعداد رول، کیفیت و برند محصول، طرح و رنگ) قیمت نهایی را برای خرید کاغذ دیواری طرح سنگ مشخص خواهیم کرد. خرید به‌یادماندنی و رضایت‌بخشی را برایتان آرزومندیم!

خرید محصولات