اولین دوره گردهمایی نمایندگان راش ایران موسوم به Dealers Gathering

اولین دورهٔ گردهمایی نمایندگان راش ایران موسوم به Dealers Gathering

فهرست مطالب

شماری از نمایندگان برتر راش ایران در تاریخ ۱۳ دی ماه ۱۳۹۸ در شوروم اختصاصی شرکت هنر و تجارت آسام به هدف ارتقای سطح کیفی فروش کاغذ دیواری های این شرکت و تعامل در خصوص ایجاد تسهیلات برای مشتریان حضور به هم رساندند.

در این جلسه علاوه بر گفتگوی صمیمانه و برقراری ارتباط هر چه بیشتر میان اعضای شبکه فروش کاغذ دیواری راش ایران در سراسر کشور، راهکارهایی از سوی مدیران و خود نمایندگان جهت بهبود سطح کیفیت خدمات شرکت راش ایران ارائه شد.

طرح سوالات و مشکلات مرتبط با فروش، امور مالی، کیفیت خدمات و پشتیبانی از جمله مواردی بود که در این دورهمی دوستانه مورد توجه فراوان قرار گرفت.

نمایندگان راش به اشتراک گذاری این اطلاعات و تجارب را مطلوب ارزیابی کردند.

آقای عقیلی مدیر بازاریابی نیز در خصوص روش‌های فروش کاغذ دیواری بر اساس آموزه‌های نورومارکتینگ اطلاعاتی در اختیار نمایندگان قرار دادند و نمایندگان و مدیران در خصوص بازاریابی دیجیتال و آفلاین به بحث و گفتگو پرداختند و تجارب خود در این زمینه را به اشتراک گذاشتند.

در انتهای جلسه آقای آزادی مدیر عامل شرکت هنر و تجارت آسام پس از ایراد سخنرانی، طرح ویژه‌ای برای نمایندگان در خصوص فروش کاغذ دیواری های این شرکت ارائه نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

خرید محصولات