Prestigious Textiles

پرستیجژ تکستایل

Aquatex Comfort

Bariton

Buffalo

Cordula

Freiluft-In-Outdoor

Hygge Summits

Freiluft In Outdoor

Hygge Summits

Hygge Unique

Olymp In Outdoor

Rhino III

Touch Basic


برند پی تی و ۳۰ سال تجربه طراحی انواع پارچه‌های داخلی و کاغذ دیواری

از زمان تاسیس برند توسط تروور هلیول در سال ۱۹۹۸ میلادی، برند prestigious textiles شهرت و محبوبیت بسیاری را به دلیل کیفیت و تنوع محصولات و تولیدات خود به دست آورده است. در حال حاضر این شرکت به عنوان برندی بین‌المللی به شناخته می‌شود که از سهامداران و شرکای تجاری در تمامی اروپا، حتی چین و آفریقای جنوبی تشکیل شده‌ است. همگی این موارد به قدرت و کیفیت این شرکت اشاره دارد.

دفتر مرکزی شرکت به صورت مجتمعی بزرگ ۷۵ هزار فوتی در یورکشایر غربی واقع شده است. این ساختمان در حقیقت یکی از بزرگ‌ترین مجتمع‌های اروپا است که به عنوان مرکز توزیع، حدود ۵ میلیون متر پارچه را در انبار نگهداری می‌کند و به صورت ماهانه نیز ظرفیت ۵۰۰ هزار متر یا بیشتر را دارد. این مرکز دارای واحدهای مختلفی است که بخش کاغذ دیواری آن به صورت جداگانه فعالیت خود را دنبال می‌کند. در این شرکت در طول سال همه چیز در حال توسعه است و تیم طراحی کاربلد آن‌ها در حال بررسی دائمی رنگ‌ها و مشخصات مربوطه است.

استفاده از چنین روندی در شرکت باعث می‌شود که محصولات تولیدی توسط PT همواره در سطح بالایی قرار داشته باشند و مطابق با روند فعلی جهانی پیش روند. با گذشت سه دهه از فعالیت خانوادگی این شرکت، همچنان روند رو به رشد آن‌ها ادامه دارد و البته آن‌ها ثابت کرده‌اند که کیفیت و اصالت هیچگاه از مد نخواهد افتاد. این شرکت با ارائه محصولات و پارچه‌های بسیار متنوع در جنس‌ها و طرح‌های مختلف در کنار تولید کاغذهای دیواری متنوع، ثابت کرده است که می‌توان برای داشتن کیفیتی بالا و همچنین تطابق با روند روز بازار، به این برند اعتماد کرد. PT همواره ایده‌های جدیدی برای بخش‌های مختلفی از خانه و محیط کار دارد و همین موارد باعث موفقیت و محبوبیت آن شده است.

منسوجات قلب تپنده تولیدات این برند هستند؛ بنابراین تعجبی نیست که محصولات این شرکت را در هر خانه‌ای پیدا کنیم. وجود طرح‌های مختلف و بسیار خاص باعث می‌شود که دست افراد برای طراحی دکوراسیون داخلی نیز بسیار باز باشد و این خود نکته بسیار مثبتی برای PT به شمار می‌رود.

در کنار پارچه‌ها و منسوجات داخلی، وجود کاغذهای دیواری نیز بسیار مهم و تعیین‌کننده است. با وجود این کاغذ دیواری‌ می‌توان تغییرات بسیار چشمگیری را نیز در محیط اعمال کرد. وجود طرح‌های متنوع این اجازه را می‌دهد که افراد با هر سلیقه و تفکری بتوانند محصولات مدنظر خود را از بین تولیدات این برند انتخاب کنند و از آن لذت ببرند.

انتخاب محصولات PT، زیبایی فضای داخلی شما رو به طرز قابل توجهی ارتقا می دهد. پارچه‌ها و منسوجات ممتاز و متمایز این برند با متریال های خاص و کاملا متفاوت از نمونه های رایج در بازار، بهترین تجربه را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. دو مجموعه شامل ویژگی‌هایی بر پایه ترند و مد روز دنیا هستند و به طور ویژه برای برآورده کردن نیاز مشتریان و مراجعه‌کنندگان در بخش‌های مختلفی همچون سالن‌های پذیرایی، سالن استراحت و… ایجاد شده‌اند. در بین محصولات این شرکت می‌توان مدرنیته و سنتی بودن را پیدا کرد و هر شخص و گروهی با هر نوع سلیقه و تفکری می‌تواند منسوجات مورد‌علاقه خود را تهیه کند و از کیفیت آن‌ها لذت ببرد.