پارچه فایبرگارد چیست؟

نویسنده: |به‌روز‌رسانی: بهمن ۴ام, ۱۳۹۸|تعداد مشاهده: ۱۲۹۴|

پارچه فایبرگارد چیست؟

پارچه فایبرگارد برای استفاده از فضای داخلی و خارجی با رنگ محلول ضد باکتری، ضد میکروب و مقاوم در برابر کپک و بو طراحی شده است. این پارچه با بالاترین استانداردها عمل می کند و دارای گواهینامه Iso ۱۴۰۰ و استاندارد بازیافت جهانی (GRS) و استاندارد محتوای ارگانیک (OCS) می باشد. بسیار مقاوم در برابر آتش است.
همه پارچه های FibreGuard رنگی هستند، به این معنی که در معرض نور محو نمی شوند. و طبق استاندارد های بین المللی آزمایش شده تا اطمینان حاصل شود که رنگ پارچه، رنگ شدت اولیه خود را حفظ کند. پارچه ها به طور کامل در طیف وسیعی از دما و روش ها قابل شستشو هستند که بعد از شستشو، بعد، جنبه، ثبات، رنگ و زیبایی اولیه خود را حفظ کنند. همه پارچه های FibreGuard تحت استاندارد STANDARD 100 توسط OEKO TEX® تولید و تأیید شده اند و تضمین می کنند که هیچ گونه مواد مضر و شیمیایی را وارد محیط نمی کنند و برای تماس با شما، فرزندان و حیوانات خانگی شما کاملاً ایمن هستند.
شرکت آسام با واردات انواع پارچه های فایبرگارد بر آن است تا زندگی شما را تا حد امکان آسان سازد، تا جایی که تعاملات روزانه شما را با محصولات پاک کننده محدود کند. شما مشتریان عزیز با استفاده از پارچه های فایبرگارد به عنوان رو مبلی، کوسنی و پرده ای، زیبایی، سلامت و بهداشت را به خانه خود بیاورید.
لکه های رایج خانگی مانند شکلات، قهوه، چای، سس گوجه، رژ لب، سس مایونز، گل، روغن، خردل، مداد شمعی، قلم، ماست و بسیاری موارد دیگر که باعث ایجاد لکه می شوند، با پارچه های فایبرگارد به راحتی تمیز می شوند.

تمام لکه های تصادفی را می توان تنها با آب از بین برد، اما در صورت داشتن لکه سخت تر، می توان از مقدار کمی صابون استاندارد سفید، یا صابون سفید خانگی استفاده کرد. به خاطر داشته باشید که حذف فوری لکه بهترین نتیجه را تضمین می کند.

نظر بگذارید.