۵ نکته برای بازسازی یک هتل قدیمی

نویسنده: |به‌روز‌رسانی: فروردین ۱۶ام, ۱۴۰۱|تعداد مشاهده: ۲۹۹|

۵ نکته برای بازسازی یک هتل قدیمی

5 نکته برای بازسازی یک هتل قدیمی

درست است که میگویند هر چیزی قدیمی اش خوب است، مث رفیق، فیلم یا موسیقی!
اما برخی چیزهای قدیمی می توانند دردسرساز شوند و باید بازسازی شوند. مانند یک هتل!
یک هتل قدیمی رنگ و رو رفته­ ی نمور با شیرآلات خراب و مبلمان زهوار در رفته ممکن است آسیب زیادی به کسب و کار یک هتل بزند. پس باید جلوی این آسیب با یک بازسازی اساسی گرفته شود. بیایید با حقایق در مورد بازسازی هتل قدیمی روبرو شویم!

بازسازی یک هتل قدیمی نیاز به بودجه قابل توجهی دارد تا فرد بتواند تغییرات لازم را انجام دهد و علاوه بر مسائل مالی فاکتورهای دیگری هستند که باید دانست تا به آن توجه شود. در این پست برخی از بهترین نکات برای بازسازی یک هتل قدیمی را آورده ایم که می تواند شرایط یک هتل را تغییر دهد و آن را به یک چیز جدید تبدیل کند!

در ادامه به نکاتی اشاره خواهیم کرد که در بازسازی یک هتل باید به آن توجه کرد.

۱. برای یک سالن غذاخوری مدرن حتما سرمایه گذاری کنید

سالن غذاخوری مدرن

صنعت مهمان‌نوازی، به‌ویژه برای هتل‌ها، بیشتر به خلاقیت نیاز دارد تا عملی بودن. سالن غذا خوری مکان مهمی است که اکثر مردم هنگام بازدید از هر هتلی به آن توجه می کنند. ایجاد یک فضای غذا خوری دنج و پر از رنگ های متناسب، محیطی آرام و راحت برای لذت بردن از صرف غذا ایجاد می کند.

قرار دادن میز و صندلی های منحصر به فرد نیز یکی دیگر از عواملی است که در بازسازی یک هتل قدیمی باید در نظر گرفت. به یاد داشته باشید که میز و صندلی ها راحتی فضای غذاخوری را تعیین می کنند. طراحی داخلی سالن غذا خوری هتل را می توان با سبکی که لابی آن دارد مطابقت داد تا خاص تر جلوه کند.

۲. بهبود و ارتقاء سیستم های برق و لوله کشی

بهبود و ارتقاء

این موضوع یکی دیگر از زمینه هایی است که نیاز به رسیدگی دقیق دارد زیرا تأثیر زیادی در رفاه هتل دارد. برق یکی از مهم ترین جنبه­ ها در مورد فعالیت های روزانه یک هتل است. اطمینان از اینکه همه لوازم الکتریکی مطابق با انتظار کار می کنند، تضمین می کند که هتل شما مطابق با استانداردها است. برای افزایش زیبایی هتل، جدیدترین تجهیزات برقی مانند سیستم روشنایی، لوازم صوتی تصویری مدرن و غیره را در هتل نصب کنید.

یکی دیگر از جنبه های مهم بازسازی یک هتل قدیمی ایجاد تعادل بین حفظ جذابیت تاریخی آن و ترکیب امکانات مدرن است. این شامل تحقیقات دقیق برای تکرار دقیق جزئیات معماری، مواد و دکورهای گذشته و در عین حال یکپارچه سازی یکپارچه فناوری های مدرن مانند سیستم های گرمایش، سرمایش و لوله کشی کارآمد است. هدف این است که به مهمانان یک تجربه اصیل و غوطه ور ارائه شود که آنها را در زمان به عقب برگرداند و در عین حال آسایش و راحتی مورد انتظار در مهمان نوازی معاصر را فراهم کند.

لوله کشی نیز یکی دیگر از جنبه های مهم است که همیشه باید در نظر گرفته شود. اطمینان حاصل کنید که تمام سیستم های لوله کشی آب به درستی کار میکنند تا از هدر رفتن و یا برعکس قطعی آب جلوگیری شود. علاوه بر این، نصب یک سیستم مثل پمپ فشار آب در اندازه صنعتی کیفیت بالای آب را برای مهمانان تضمین می‌کند. این باعث می شود که هم مهمانان از فشار مناسب آب بهرهمند شوند و هم در عین حال در مصرف آب و هزینه قبض ماهیانه صرفه جویی شود. و البته استفاده از شیرآلات مدرن و زیبا و کاربردی یکی دیگر از راه های افزایش تجربه مثبت مهمانان در هتل شما است.

۳. برای ایجاد اتاق های خاص و متمایز، سبک های مختلف را ترکیب کنید

اکثر مهمانانی که از هتل ها بازدید می کنند همیشه کیفیت اتاق ها را در نظر می گیرند. بهتر است با صرف نظر کردن از طراحی های قدیمی نقش مهمی در منحصر به فرد شدن اتاق های هتل ایفا کنید. بهتر از برای پیشتاز بودن در طراحی داخلی، همواره از ترند های طراحی داخلی هر سال آگاه باشید و همقدم با آن پیش بروید. فضای اتاق را می توان با استفاده یک طیف رنگی روشن باز تر جلوه داد. اگر اتاق‌ها نور طبیعی بیشتری دارند، به اضافه کردن رنگ‌های دیگر و قرار دادن مبلمان رنگارنگ برای جلوه ی بیشتر اتاق‌ها فکر کنید. به عنوان مثال، تبدیل یک اتاق معمولی به عجیب و غریب با استفاده از رنگ های مختلف کاری بسیار ساده است.

۴. یک ورودی باور نکردنی و جذاب ایجاد کنید

توجه داشته باشید که لابی هتل تاثیر زیادی در اولین برداشتی دارد که مهمانان پس از ورود به هتل برایشان ایجاد می شود. هنگام بازسازی یک هتل قدیمی، توجه زیاد به ورودی همیشه باید در نظر گرفته شود تا هتل قابل ارائه باشد. لابی هتل باید فضای کافی را ارائه دهد که فضا را برای هم بحث های رسمی و هم غیررسمی فراهم کند. این بدان معنی است که قسمت ورودی باید فضای قابل توجهی داشته باشد همچنین تقسیم بندی مناسب و جذابی برای آن ایجاد شود. مناطق معمولی در عین حال شیک برای معاشرت ایجاد کنید و با کمک یک متخصص تصمیم بگیرید که با فضای باقی مانده که بر ظاهر جدید هتل تأثیر می گذارد، چه کاری می خواهید انجام دهید.

۵. اطمینان حاصل کنید که بازسازی سازگار با محیط زیست است

سازگاری با محیط زیست و تبعیت از فاکتورهای HSE در حین انجام بازسازی هتل یکی از مهمترین مواردی است که باید در نظر گرفته شود. چه بازسازی کل فضای داخلی هتل باشد و چه ایجاد یک هتل از ابتدا، همیشه مسئول محیط زیستی که در آن شما و فرزندانتان رشد و زندگی می کنید، باشید. بازیافت چیزهایی را که می توان بازیافت کرد، استفاده مجدد از چیزهایی که می توان دوباره استفاده کرد را در نظر بگیرید و برای اطمینان از حداقل بودن زباله های تولید شده تلاش کنید. این موارد را می توان با استخدام یک شرکت نوسازی که اهمیت تمیز نگه داشتن محیط را درک می کند، انجام داد.

در نهایت هنگام بازسازی یک هتل قدیمی، همیشه اطمینان حاصل کنید که ظاهر قدیمی کاملاً تغییر کرده و همه چیز جدید به نظر می رسد. البته که حفظ برخی نقاط قدیمی که به گونه ای شخصیت هتل می باشد می تواند فکر خوبی باشد اما اینکه چه مواردی حفظ شوند باید با وسواس و دقت بالا انتخاب شود.

نکات بالا به این منظور است که اطمینان حاصل شود که تمام بخش های یک هتل در طول بازسازی در نظر گرفته شده اند اما همیشه می توانید برای این کار از مشورت یک متخصص بهره مند شوید تا سلیقه شخصی خود را در مسیر درستی بیندازید.

نظر بگذارید.