رویداد رو نمایی از برندهای مجوعه TÜZEMAN در شهر جهانی یزد

رویداد رو نمایی از برندهای مجوعه TUZEMAN در شهر جهانی یزد

فهرست مطالب

شرکت هنر و تجارت آسام در تاریخ ۶ تیر ماه ۱۴۰۲ به میزبانی گروه مانیاد از جدید ترین کالکشن مجموعه TÜZEMAN به نام LA LUXE رو نمایی کرد.

در خلال این برنامه از چهار کالکشن جدید برند راش آلمان African Queen، BARBARA Home Collection_III، Concrete و Trianon_XIII رونمایی شد.

آقای ERKAN TÜZEMAN مدیر عامل و مالک شرکت توزمن با ارسال ویدئویی برای این رویداد ضمن خوش آمدگویی به مدعوین و تشکر از شرکت آسام و مانیاد بابت برگزاری این برنامه ابراز امیدواری کرد که برند LA LUXE که بخش ویژه ای از تولیدات این شرکت است مورد توجه طراحان صنعت دکوارسیون داخلی قرار گیرد.

آقای تاجگردون مدیرعامل گروه مانیاد و آقای حاجی حسینی مدیر عامل آتلیه آوان در سخنانی ضمن خوش آمدگویی به مهمانان شرکت کننده در این مراسم، از شروع همکاری این دو مجموعه برای گسترش سبد محصولات خبر دادند و اضافه کردند با توجه به نیاز سنجی های موجود در شهر یزد تصمیم بر اضافه کردن لاین پرده و پارچه مبلی نموده و امیدوار هستند هر سال از برند های جدید و محصولات جدید خود رونمایی کنند.

جناب آقای آزادی نیز علاوه بر خیر مقدم خدمت نمایندگان شرکت آسام و معماران گرامی، از برگزاری این مراسم توسط آقایان تاجگردون و حاجی حسینی تقدیر و ابزار خرسندی کردند که لاین جدید پارچه اضافه شده به این مجموعه مورد استقبال طراحان و معماران در شهر جهانی یزد  قرار گیرد.

در پایان این مراسم از معماران و طراحان برتر شهر یزد تقدیر به عمل آمد.