پرطرفدارترین طرح کاغذ دیواری در ایران

نویسنده: |به‌روز‌رسانی: شهریور ۳۱ام, ۱۳۹۹|تعداد مشاهده: ۶۶۱|

داده های آماری نشان میدهند که پرطرفدارترین نوع کاغذ دیواری در کشور ما، کاغذ دیواری کلاسیک است. سبک کلی این طرح شامل طرح های ساده بافت دار، گل های داماسک و راه راه است که نمونه هایی از آن را در تصاویر میتوانید مشاهده کنید:

کاغذ دیواری بافت دار

کاغذ دیواری های کلاسیک

رنگ بندی این نوع کاغذ دیواری ها معمولا در طیف رنگ های ملایم قرار میگیرند و طیف متنوعی دارند ولی عمدتا تمرکز این طرح ها روی رنگ هایی مانند بژ، نعنایی، خاکستری، نقره ای و آبی هستند. از کاغذ دیواری های کلاسیک میتوان هم در دکوراسیون داخلی منازل هم در دکوراسیون دفاتر و آفیس ها استفاده کرد.

کسانی سراغ این نوع از کاغذ دیواری ها میروند که معمولا از روحیه ریسک پذیری کمتری برخوردار بوده و تمایل زیادی به ثبات دارند. همچنین در دکوراسیون های لوکس و لاکچری نیز تمایل به استفاده از این طرح ها بالا است. این نوع از طرح ها با نام طرح های سلطنتی نیز شناخته میشوند و در سرتاسر کشور طرفداران فراوانی دارند.

قبل از خرید کاغذ دیواری های کلاسیک، به بقیه لوازم منزل خود (مبلمان، پرده ها، زینتی ها) توجه عمیق تری کنید و تطبیق پذیری آنها با یکدیگر را از نظر رنگ و بافت بررسی کنید. در ادامه به چند نکته در این مورد اشاره میکنیم:

چند نکته درباره انتخاب کاغذ دیواری کلاسیک

۱- برای فضاهای بزرگ با سقف بلند، کاغذ دیواری کلاسیک با الگوهای درشت مناسب است، درحالیکه برای فضاهای نسبتا کوچک این الگوها بهتر است کوچک و تکراری باشند.

چند نکته درباره انتخاب کاغذ دیواری کلاسیک

۲- برای اتاق های با دیوارهای خیلی بلند میتوانید از کاغذدیواری های کلاسیک با طرح های راه راه استفاده کنید.

 کالکشن Mirage

۳- تمامی کاغذ دیواری ها صرف از نظر از طرح هایشان با بافت های چوبی و فلزی تطبیق پذیر هستند و به کارگیری این عناصر در کنار هم امری مرسوم در طراحی دکوراسیون های داخلی کلاسیک است.

کاغذ

۴- کاغذ دیواری های تیره مناسب اتاقهای جنوبی پر نور است. در حالیکه اتاقهای شمالی که دارای پنجره های بزرگی نیستند با به کارگیری کاغذ دیواری هایی با رنگ روشن و گرم تبدیل به فضاهای راحتی میشوند و در عین حال بزرگ تر به نظر میرسند.

کاغذ دیواری

نظر بگذارید.