کاغذ دیواری ضدآب

نویسنده: |به‌روز‌رسانی: آذر ۱۳ام, ۱۳۹۸|تعداد مشاهده: ۶۸۴|

دغدغه بسیاری از افرادی که بر خلاف علاقه خود به کاغذ دیواری، از استفاده کردن از آن دوری می کنند، نگرانی از کثیف شدن و آسیب دیدن کاغذ دیواری در حین تمیز کردن است. امروزه با ظهور تکنولوژی‌های مختلف در این صنعت، استفاده از کاغذ دیواری ضدآب در شهرهایی با رطوبت بالا و مکان هایی که احتمال خیس شدن کاغذ دیواری وجود دارد امکان پذیر شده است. این نوع از دیوارپوش‌ها به کاغذ دیواری‌های قابل شستشو و یا ضد آب معروف هستند.

وینیل

کاغذ دیواری‌ ضد آب دارای ماده‌ای به نام وینیل هستند که علاوه بر ایجاد قابلیت شستشو، استحکام بیشتری به کاغذ دیواری میبخشد.

وینیل یک ماده مصنوعی ساخت دست بشر است که در حدود سال ۱۹۲۰ توسط دانشمندان به منظور کاهش هزینه ها، ایجاد انعطاف پذیری و دوام بالا اختراع شد.

وینیل نوعی پلاستیک است که از اتیلن (که در نفت خام یافت میشود) و کلر (که در نمک معمولی یافت میشود) ساخته میشود. این ماده در صنایع مختلفی از جمله ساختمان سازی کاربرد دارد.

وینیل دومین ماده پلاستیکی پر مصرف در جهان به شمار میرود. متداولترین کاربرد وینیل در ساخت و ساز، استفاده در کفپوش‌ها و انواع دیوارپوش‌ها است.

وینیل بر خلاف سایر پلاستیک‌ها قابل بازیافت است که به حفظ منابع محیطی کمک می‌کند و به دلیل دوام زیاد طول عمر بالای محصول را نیز تضمین می‌کند.

 

انواع کاغذ دیواری‌های ضد آب

کاغذ دیواری‌های وینیل ۲ نوع هستند که در نوع اول لایه نازکی از وینیل بر روی کاغذ دیواری اسپری می شود و در نوع دوم لایه وینیلی در زیر کاغذ و بر روی دیوار قرار می‌گیرد.

قابلیت شستشوی کاغذ دیواری‌ها درجات متعددی دارد که با علائم مختلف نشان داده می شود.

علائم شستشو کاغذ دیواری

مقاوم در برابر رطوبت: کاغذ دیواری را میتوانید به وسیله یک اسفنج مرطوب تمیز کنید.

ضد اب

 قابل شستشو: لکه‌ها را میتوانید با استفاده از یک پاک کنند ملایم و یک فرچه نرم از بین ببرید.   

علامت ضد اب کاغذ دیواری

قابلیت شستشوی بالا: لکه‌ها (به جز لک چربی و روغن) را میتوانید با استفاده از آب و صابون از بین ببرید.

علائم ضد اب کاغذ دیواری

مقاوم به سایش: لکه‌ها را می توانید با استفاده از یک پاک کننده ملایم و یا فرچه از بین ببرید.

کاغذ دیواری های شرکت هنر و تجارت آسام

کاغذ دیواری‌های شرکت هنر و تجارت آسام  به دلیل تنوع در طراحی و تولید، بسته به نیاز مشتری از جنس‌های گوناگون کاغذ دیواری و درجات مختلف قابلیت شستشو بهره گرفته است. به همین منظور به هنگام خرید کاغذ دیواری به علائم درج شده در کاتالوگ دقت فرمایید.

کاغذ دیواری‌های برند روینا (محصول مشترک شرکت آلمان و هانا هوم ترکیه) از جنس وینیل بوده و دارای قابلیت شستشوی و دوام بالا است.

کاغذدیواری ضدآب

نظر بگذارید.